Nový Zéland first minute

Vychutnajte si to najlepšie z Južného aj Severného ostrova na Novom Zélande vďaka pestrej ponuke výhodných first minute zájazdov. Ríša gejzírov, termálnych prameňov, kráterových jazier a činných sopiek sa preslávila vďaka filmovej trilógii Pán prsteňov. Nechajte sa okúzliť zelenými kopcami posiatymi ovcami, vysokými horami aj tajuplnými jaskyňami.

Nový Zéland lacnejšie vďaka včasnej rezervácii

Nový Zéland predstavuje ideálny cieľ pre milovníkov prírody a pokoja, ktorí túžia nerušene obdivovať tunajšie krásy, vrátane členitého pobrežia s ostrovmi. Za rušnejším životom sa vydajte do Wellingtonu, najjužnejšieho hlavného mesta sveta, Aucklandu a Queenstownu. Vyberte si medzi prvými vysnívaný first minute zájazd na Nový Zéland.

Zaujímavé lokality v tejto destinácii

Všetky lokality

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 232 210 450

Mapa Nového Zélandu

Počasie na Novom Zélande

Nový Zéland má mierne oceánske podnebie. Priemerná ročná teplota na Južnom ostrove činí 10 °C, na Severnom 16 °C. Najteplejšími mesiacmi sú tu január a február, najchladnejší býva júl. Na Severnom ostrove dosahujú priemerné letné teploty 18 °C, zimné cca 10 °C. Na Južnom ostrove je to v lete 13 °C a v zime okolo 7 °C.

Cestovateľský magazín