Nový Zéland first minute

Vychutnajte si to najlepšie z Južného aj Severného ostrova na Novom Zélande vďaka pestrej ponuke výhodných first minute zájazdov. Ríša gejzírov, termálnych prameňov, kráterových jazier a činných sopiek sa preslávila vďaka filmovej trilógii Pán prsteňov. Nechajte sa okúzliť zelenými kopcami posiatymi ovcami, vysokými horami aj tajuplnými jaskyňami.

Nový Zéland lacnejšie vďaka včasnej rezervácii

Nový Zéland predstavuje ideálny cieľ pre milovníkov prírody a pokoja, ktorí túžia nerušene obdivovať tunajšie krásy, vrátane členitého pobrežia s ostrovmi. Za rušnejším životom sa vydajte do Wellingtonu, najjužnejšieho hlavného mesta sveta, Aucklandu a Queenstownu. Vyberte si medzi prvými vysnívaný first minute zájazd na Nový Zéland.

Mestá a miesta v lokalite

Všetky lokality

Mapa Nového Zélandu

Počasie na Novom Zélande

Nový Zéland má mierne oceánske podnebie. Priemerná ročná teplota na Južnom ostrove činí 10 °C, na Severnom 16 °C. Najteplejšími mesiacmi sú tu január a február, najchladnejší býva júl. Na Severnom ostrove dosahujú priemerné letné teploty 18 °C, zimné cca 10 °C. Na Južnom ostrove je to v lete 13 °C a v zime okolo 7 °C.

Cestovateľský magazín