Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Celkom:
3.9
Vybavení hotelu a strava byly výborné a odpovídaly našim představám.
Co ale hodnotíme negativně je následující:
a) snídaně probíhala dle
4
Strava
4
Ubytovanie
3
Okolie
3
Služby
4
Cena
Vybavení hotelu a strava byly výborné a odpovídaly našim představám.
Co ale hodnotíme negativně je následující:
a) snídaně probíhala dle pravidel hotelu od 7:30, ale pokud hosté přišli v 7:30, tak nebyla k dispozici horká voda na čaj ani čerstvá teplá káva. To bylo napravováno postupně. Čerstvá káva k snídani byla připravena až po dopití zbytku ohřáté kávy z minulého dne.
b) vzhledem k tomu, že jsme byli posledním turnusem, docházely hotelu postupně zásoby - čaj, mléko, cukr, vločky, káva apod.
c) s ubývajícími hosty byl v průběhu pobytu zrušen bar u bazénu, takže hosté chodili pro pití do jídelny, kam bylo nutné se obléknout, dále byla postupně uklízena lehátka na pláži, což budilo dojen jakoby se personál nemohl dočkat, až sezona skončí a poslední turnus odjede. Zobraziť celú recenziu
Pláž
Pláž je kamenitá, proto je nutné mít boty do vody, ale dají se najít i vhodnější přístupová místa.
Pláž by bylo vhodné občas projít a vysbírat naplavené odpadky či odpad zanechaný hosty.
Moře bylo pěkné, čisté.
Strava
Strava byla velmi chutná, široká nabídka jídel, včetně zeleninových pokrmů, jenom málo ryb, na které jsme se těšili vzhledem k tomu, že je země obklopena mořem.
Ubytovanie
S ubytováním jsme byly spokojeni.
Hotel není zcela dokončený, ale rohový pokoj, který jsme měli k dispozici byl pěkný s výhledem na moře.
Služby
Služby byly průměrné. Personál tvořili mladí lidé, možná proto i nezkušení s poskytováním služeb hotelovým hostům. Klienti se "museli" dožadovat obsloužení, protože v některých případech si jich personál nevšímal a prováděl jiné práce, např. umýval špinavé sklenice. Z tohoto důvodu jsme personálu nedali žádné spropitné.
Celkom:
3.3
Na rezervaci jsme se podívali ze 3 hlavních hledisek a rezervovali jsme si ji. 1. Pláž měla být blízko, to bylo splněno, 150 metrů od pláže,
4
Strava
2
Ubytovanie
5
Okolie
1
Služby
3
Cena
Na rezervaci jsme se podívali ze 3 hlavních hledisek a rezervovali jsme si ji. 1. Pláž měla být blízko, to bylo splněno, 150 metrů od pláže, ale nebylo to na koupání, ale do přístavu se muselo dojít alespoň 400 metrů. 2. Pokoj s klimatizací, tohle podle nás vůbec nebylo splněno, jen jsme dostali pokoj, ve kterém byla klimatizace rozbitá, pokoje vedle nás klimatizaci měly. 3. Soukromý bazén byl velmi studený, nebyl vždy otevřený. Zobraziť celú recenziu
Strava
Snídaně byla dostačující, každé ráno byla stejná.
Služby
Nebyla tam klimatizace, bazén se nedal vždycky používat, bylo asi 18 stupňů Celsia.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Celkom:
2.9
Naše dojmy byly velmi průměrné. Byl to příjemný odpočinek, ale vrátíme se? Pochybuji. Durrës je jako naše polské Sopoty, jen méně udržované,
3
Strava
3
Ubytovanie
2
Okolie
3
Služby
2
Cena
Naše dojmy byly velmi průměrné. Byl to příjemný odpočinek, ale vrátíme se? Pochybuji. Durrës je jako naše polské Sopoty, jen méně udržované, méně civilizované a s teplým mořem. Je hlučné (nevhodné pro dovolenou s dítětem), přeplněné a plné extrémů – moderní hotely vedle nechutných chatrčí. Za stejnou cenu se dají najít mnohem okouzlující místa. Zobraziť celú recenziu
Pláž
Čisté, příjemné – alespoň kolem hotelu. Moře je teplé, ale zdaleka ne mělké.
Strava
Měli jsme jen snídani. Byla chutná, i když ne moc pestrá. Ovoce nám nepřinesli, čehož jsme velmi litovali. V podstatě to byla jen jablka; abyste si mohli dát cokoli jiného, museli jste přijít na začátku snídaně. Teplé nápoje byly k dispozici pouze na vyžádání – servírka je přinesla zdarma. Žádné čerstvé džusy. Oběd nebyl v ceně, i když jsme slyšeli mnoho negativních recenzí. Je lepší zajít si do restaurace, ceny jsou velmi rozumné.
Ubytovanie
Měli jsme dva pokoje. První byl docela prostorný, ale rezervovali jsme si pokoj s balkonem. Jeden jsme dostali, ale balkon... měl výhled na ošklivou a hlučnou ulici. První noc někdo neustále troubil, projížděly policejní auta a motorky dostávaly škrticí ventil. Sedět na balkoně nebyla žádná zábava a můj syn nemohl spát. Podařilo se nám domluvit výměnu pokoje (zdarma!) za pokoj s výhledem na moře (což byla naše priorita). Když jsme změnili pokoj, pochopili jsme, proč nám personál tak rád vyhověl – pokoj byl mnohem menší a místo balkonu tam byl „zvratek“ – jen zábradlí. Nedalo se tam klidně sedět. Také jsme jeden hluk vyměnili za jiný – hluk z večírků, hlasitou hudbu a opilé lidi, kteří zůstali vzhůru až do 3 hodin ráno. Hotel URČITĚ není vhodný pro děti, i když má hernu hned vedle restaurace (i když její standard je také nižší než ten náš).
Služby
Bylo tam čisto, s úklidem každý den. Dívky na recepci byly ochotné a zdvořilé. Ručníky se měnily denně. Klimatizace v pokoji. Velmi pohodlné postele na pláži byly k dispozici zdarma (kromě dne odjezdu).
Joanna D.
, Overená recenzia (Travelplanet.pl)
, Dátum pobytu: Jún 2026
Oblasť:
Albánsko
, Albánská riviéra
, Hotel:
Alion
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate