Hodnotím jako skvělou dovolenou.
PlážNa pláž blízko, lehátka dost obsazená, cena 6 eur. Samozřejmě lze ležet na osuškách v písku.
Na pláž můžete jít i skrz zahradu hotelu a nemusíte obcházet hotel. V okolí obchůdky, prodejci se nevnucují. Pohodové místo.
StravaJídlo stále stejné, nicméně chutné a také velký výběr různých druhů masa, ryb i škeblí, salátů, doplňků... Stále doplňovali nekonečné množství jídla, zákusků, melounů...
UbytovanieUbytování dobré, avšak už má něco za sebou, 1 pokoj smrděl zatuchle, v pokojích i restauraci byla často cítit dezinfekce, pokoje byly denně uklízeny. Po čase si člověk zvykne. Snaží se areál udržovat stále v čistotě.
SlužbyPersonál milý, příjemný. Po příjezdu dostanete barevně odlišený náramek dle věku/dospělosti. Jelikož hotel má i zónu jen pro dospělé (18+), kde si vychutnáváte jídlo z restaurace venku a je tam také bazén, tak tam striktně nepustí ani 17 letého. Což bych pochopila z důvodu nerušeného klidu, ale pokud jste společně ve věkové partě 17 - 45 let, tak ne.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate