Ivana D.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2026
Velmi pohodový hotel, všude čisto, velká výhoda je že na náramku máte kartu od pokoje , takže jí nikdy nikde nenecháte, jídlo po celý den, všichni opravdu milí...ideální prostředí na dovolenou
Velmi pohodový hotel, všude čisto, velká výhoda je že na náramku máte kartu od pokoje , takže jí nikdy nikde nenecháte, jídlo po celý den, všichni opravdu milí...ideální prostředí na dovolenou
Cesta s hotelu na pláž pomalím tempem naximálně 10 minut , pláž je menší, lehátka za poplatek , 4 soukromé bary na pláži , voda opravdu průzračná, krásná zátoka, místo které pohladí duši....Mallorca je opravdu krásná, byla jsem prvně, určitě ne naposledy
StravaByla velmi dobrá, bylo z čeho vybírat, nápoje taky velký výběr, vše si čepujete sami, i opravdu dobrý pomerančový džus, spousta zeleniny, sýrů, k dispozici zmrzlina , u denního baru nanuky , hamburger, pátek, hotové jídlo, hranolky ...atd , personál je pracovitý vždy s úsměvem na rtu ....
UbytovanieHotel se skládá s několika budov , mi byli u velkého bazénu, pokoj menší, nebyla tam lednička, fén opravdu kvalitní, mýdlo, sprcháč k dispozici, klimatizaci jsme nepoušteli...na nás spokojenost
SlužbyNa recepci nebyl nikdy žádný problém, k zapůjčení byli pálky , věci na golf, před dojezdem místnost na kufry ...
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)















