Cala Mesquida: Našli sme pre vás 2 hotely

Pôvod recenzií: Ak je recenzia označená ako "overená recenzia", je preukázané, že pochádza od nášho zákazníka.
Zoradiť podľa:

Zafiro Cala Mesquida Hodnotenie: 4/5 Španielsko, Mallorca, Cala Mesquida

Hodnotenie 4,5 / 5

Zafiro Cala Mesquida recenzie

Fantastické (hodnotili 4 ľudia)

Strava 5,0 / 5

Ubytovanie 4,1 / 5

Okolie 4,8 / 5

Služby 4,4 / 5

Cena 4,2 / 5

Rodinná dovolená nad krásnou zátokou Bazénový komplex s balijskými postelemi Obchody v bezprostřední blízkosti Animační programy

Radka J.

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: August 2025

Skvělé

Skvělé

Strava 5,0 / 5

Ubytovanie 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Strava

Velký výběr a moc dobré.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Jana V.

Hodnotenie 3,5 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2025

Strava vytáhla celkový dojem na pěkný

Strava vytáhla celkový dojem na pěkný

Strava 5,0 / 5

Ubytovanie 2,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Pláž

Skvělá, čistá, dobře dostupná

Strava

Excelentní

Ubytovanie

Za mě velké zklamání, spát na rozkládacím gauči opravdu nechcete, škoda, toto horšilo celkový dojem z dovolené, opakovaně nefunkční wc, sice rychlá oprava, ale řešili jsme ob den,

Služby

Spokojenost, příjemný personál,

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

od 443 za os.

Viva Cala Mesquida Resort Hodnotenie: 4/5 Španielsko, Mallorca, Cala Mesquida

Hodnotenie 4,5 / 5

Viva Cala Mesquida Resort recenzie

Fantastické (hodnotilo 17 ľudí)

Strava 4,9 / 5

Ubytovanie 4,2 / 5

Okolie 4,8 / 5

Služby 4,2 / 5

Cena 4,3 / 5

V blízkosti pláže Oblíbený rodinný komplex Několik bazénů Lázně

Karel H.

Hodnotenie 4,5 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2024

Parádní resort s příjemnou atmosférou, silně zaměřený na děti. Klientela převážně DE, GB, IT, ES. Pláž mírně vzdálena, po schodech, ale nádherná, krásné kulisy hor a skal v pozadí pláže. Služby hotelu perfektní, recepce velmi nápomocná, jídlo opravdu fantastické, neskutečný výběr, drinky poctivé i z originál značkového alkoholu.
Jediná "nevýhoda" byla, že v rámci all in nefunguje bar/restaurace na pláži, který sice patří k hotelu, ale není zahrnutý do all in.
Slunečníky a lehátka na pláži extra drahé (20 Eur), takže pro 4-členou rodinu doporučuji pronajmout dvě lehátka a koupit si v marketu před hotelem hned první den za 13 Eur slunečník do písku a píchnout ho hned vedle, a jste celkem pohromadě. Ještě si nezapomeňte vzít nějakou velkou deku na ležení na písku, nebo opět koupíte přímo na pláži krásnou velkou plážovou podložku (šátek) 2,2 x 2,2 m za 15 Eur. Celkově s dovolenou velká spokojenost.

Parádní resort s příjemnou atmosférou, silně zaměřený na děti. Klientela převážně DE, GB, IT, ES. Pláž mírně vzdálena, po schodech, ale nádherná, krásné kulisy hor a skal v pozadí pláže. Služby hotelu perfektní, recepce velmi nápomocná, jídlo opravdu fantastické, neskutečný výběr, drinky poctivé i z originál značkového alkoholu.
Jediná "nevýhoda" byla, že v rámci all in nefunguje bar/restaurace na pláži, který sice patří k hotelu, ale není zahrnutý do all in.
Slunečníky a lehátka na pláži extra drahé (20 Eur), takže pro 4-členou rodinu doporučuji pronajmout dvě lehátka a koupit si v marketu před hotelem hned první den za 13 Eur slunečník do písku a píchnout ho hned vedle, a jste celkem pohromadě. Ještě si nezapomeňte vzít nějakou velkou deku na ležení na písku, nebo opět koupíte přímo na pláži krásnou velkou plážovou podložku (šátek) 2,2 x 2,2 m za 15 Eur. Celkově s dovolenou velká spokojenost.

Strava 5,0 / 5

Ubytovanie 4,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Pláž krásná, čistá, každé ráno úprava části pláže traktorem. Pozvolný vstup do moře, krásné výhledy, občas řasy, když přinese moře, ale vždy je část pláže bez nich. Občas i malé medúzy, ale snad nepálivé, nevím, nezkoušeli jsme a nezaznamenali jsme u nikoho žádný problém. Na pláži přímo soukr. bar s nabídkou všeho, kousek od pláže hotelová restaurace, která však není v all in. Bohužel přímo na pláži nejsou toalety ani sprcha. Na WC nutno do restaurace u pláže, kde se jen v plavkách cítíte trochu blbě, takže pro klid duše aspoň triko a žabky doporučuji. Mezi 11 - 16 hod pláž celkem plná, ale vzhledem ke své velikosti se vždy dá pohodlně najít místo. Pokud chcete placená lehátka, tak to chce přijít max do 10:30, nebo ráno kolem 9 hod zabrat ručníkem co chcete, pán začíná vybírat rentu kolem poledne. Lehátka a slunečníky viz celkové shrnutí.

Strava

Jedním slovem paráda! Fakt.

Ubytovanie

standardní apartmán OK, průměrné, na přespání stačí. Kuchyňský koutek nevyužitý. 1 místnost oddělená dveřmi, takže rodiče a děti mají celkem soukromí. 1 sprcha s WC + 1 umyvadlo centrálně mezi dvěma místnostmi. Pro 4 osoby tak na hraně, ale dá se. Klimatizace pro oba pokoje se stejnou regulací, takže se musíte dohodnout. Hvězdu dolů dávám za fakt nepříjemně vrzající gauč, který někdy budí partnera ze spánku ;-)

Služby

Vše na co si vzpomenete, využili jsme však jen fitko a italskou a la carte restauraci s výhledem na moře.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Katerina E.

Hodnotenie 2,6 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2024

očekávali jsme za tuto cenu lepší služby

očekávali jsme za tuto cenu lepší služby

Strava 5,0 / 5

Ubytovanie 1,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Pláž čistá, poloprázdná ...nebyla ještě sezóna , takže i bez lidí ale i bez lehátek a plážového servisu.

Trek, který vycházel přímo z pláže - dřevěné chodníčky neudržované - zákaz vstupu .

Strava

velký výběr jídla a pití - koktejlů, džusů atp...

Ubytovanie

hotel poloprázdný , přesto jsme byli ubytováni v budově s výhledem na parkoviště a hlavní ulici , nikoli s výhledem na moře , nebo alespoň do zahrady ...pokoje po zimě vlhké, nevyvětrané, zatuchlé ...

Služby

wellness velmi omezené v době 10 - 18 hodin , pokud sem jedete cestovat a poznávat Mallorku jste právě v této době mimo hotel , předpokládala bych SPA od 7 - 21 hod. abychom si mohli jít zaplavat ráno a večer . Jeden den jsme přišli dřív a byla jsem vykázána z venkovního bazénu s tím , že od 16 - 17 je zavřený , takže nebylo možné prakticky ani odpoledne využít venkovní bazén. Vířivka fungovala bez trisek , tedy spíš jako venkovní studený bazén....služby wellness byly tedy velmi omezené . :( cena hotelu byla ovšem včetně SPA .

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

od 642 za os.