Nikola K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2025
Dovolená byla prakticky dokonalá. Hotel poskytoval úžasné služby. Co musím vyzdvihnout byl personál. Opravdu se zajímal o naše potřeby. Byli milí a se vším pomohli, poradili a byla radost s nimi komunikovat. Jídlo bylo výborné. A ze všeho nejvíce nás nadchl bar a jeho obsluha. Neskutečné místo, nádherné, milé a otevřené.
Dovolená byla prakticky dokonalá. Hotel poskytoval úžasné služby. Co musím vyzdvihnout byl personál. Opravdu se zajímal o naše potřeby. Byli milí a se vším pomohli, poradili a byla radost s nimi komunikovat. Jídlo bylo výborné. A ze všeho nejvíce nás nadchl bar a jeho obsluha. Neskutečné místo, nádherné, milé a otevřené.
Dostupné různé možnosti, všechny tak 5-10 minut chůze
StravaVýborná
UbytovanieUbytování bylo vždy čisté, plně vybavené. Mohu na 100% doporučit.
SlužbyVýborné. Pomohli nám i pronajmout auto, doporučili místa na vylety
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)







