Všechny hotely ve Fugenu se hlásí ke čtyřem hvězdičkám, ale nedosahují této úrovně. Městečko je nádherné. Personál byl velmi příjemný a ochotný. Problém byl při odjezdu, kdy cestovka nenahlásila hotelu, že již máme zaplacen silvestrovský příplatek a hotel ho chtěl po nás znovu. Paní recepční nebyla ochotna to řešit, až majitelka situaci pochopila, protože jsme zjistili, že skoro všichni mají stejný problém.
StravaJídlo bylo opravdu luxusní, takové kombinace jídel, předkrmů a dezertů jsem ještě nikdy nejedl - výborné!
UbytovanieNabídli nám pokoj, kde smrděla koupelna, netěsnil sifon, museli jsme žádat o jiný - 4* hotel si nemůže dovolit takové faux pas, navíc o tomto problému již věděli! Předem jsme hotel upozornili, že se jedná o naši svatební cestu, chtěli jsme pěkný pokoj - dali nám malý a ještě nevonící :-)
SlužbyJak jsem již napsal, hotel není 4* - chybí lednička na pokoji, pokoje jsou malé a zastaralé, v koupelně nefunguje odvětrávání, nemají dostatečné vybavení na uložení věcí - v zimě obzvláště se toho nasbírá, není to kde uložit. Internet fungoval velmi chaoticky - vlastně vůbec!
ŠportStředisko Spieljoch bylo super, ale 1.1. po nasněžení nového sněhu bylo zcela neupravené! Za cenu 54eu si myslím, že je povinnost mít upravené sjezdovky. Tento den se nedalo plnohodnotně lyžovat!
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate