Vše naprosto v pořádku, moc milý a ochotný slovensky mluvící personál
PlážVzhledem k tomu, že jsme byli v Rakousku,v horach, pláž jaksi chyběla ????
StravaMěli jsme polopenzi - snídaně každý den úplně stejná, na večeři jsme měli výběr ze salátů a jednoho hlavniho tepleho jídla (vzdy jsme vybirali u snídaně jedno jidlo ze tří), navic každý den polévka a desert. Typycká tyrolska kuchyně, výborně vařili a porce byly opravdu obří. V cene i jeden napoj k večeři dle výběru. Zde bych jen malinko vytkla malý/omezený výběr pro děti, ale na požádání pro naše děti zase vymysleli luxusní alternativu. Takže vlastně také spokojenost, jen nám bylo hloupé každý den žádat o nějaké úpravy
UbytovanieVelké čisté pokoje s vlastním soc.zarizenim a balkonem, každý den čisté ručníky (i když jsme je nevyzadovali) i vynesený koš. Vše super
SlužbyŽádné speciální služby jsme nevyužili, pokud nějaké byly, nevěděli jsme o nich.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate