Stumm: Našli sme pre vás 2 hotely

Pôvod recenzií: Ak je recenzia označená ako "overená recenzia", je preukázané, že pochádza od nášho zákazníka.
Zoradiť podľa:

Zum Pinzger Hodnotenie: 3/5 Rakúsko, Hochzillertal / Hochfügen, Stumm

Hodnotenie 4,6 / 5

Zum Pinzger recenzie

Fantastické (hodnotil 1 človek)

Strava 4,5 / 5

Ubytovanie 4,5 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Petr K.

Hodnotenie 4,6 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: August 2023

Pobyt v hotelu a jeho okolí + celá tato oblast - bylo to super.

Pobyt v hotelu a jeho okolí + celá tato oblast - bylo to super.

Strava 4,0 / 5

Ubytovanie 4,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Strava

Bez připomínek ,nemohu nic vytknout.

Ubytovanie

Bez připomínek ,nemohu nic vytknout.

Služby

Bez připomínek ,nemohu nic vytknout.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

od 158 za os.

Rissbacherhof Hodnotenie: 3/5 Rakúsko, Hochzillertal / Hochfügen, Stumm

Rissbacherhof recenzie

Nehodnotené (hodnotil 1 človek)

Alena S.

Hodnotenie 2,7 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2023 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Ubytování i wellnes hezké..nedokáři si všajk představit v plné sezoně nemůže velikost wellnes uspokojit veškeré hosty.Pokoje čisté hezka zařízené. Jídlo večeře perfektní,ale odpolední svačinky v podobě dvou salátů a jedné bábovky,která byla po celý týden mi přijde malý výběr.

Ubytování i wellnes hezké..nedokáři si všajk představit v plné sezoně nemůže velikost wellnes uspokojit veškeré hosty.Pokoje čisté hezka zařízené. Jídlo večeře perfektní,ale odpolední svačinky v podobě dvou salátů a jedné bábovky,která byla po celý týden mi přijde malý výběr.

Strava 1,0 / 5

Ubytovanie 3,0 / 5

Okolie 3,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Strava

Jak jsem již zmiňovala...večeře podáváné v několika chodovém menu- výborné. Odpolední svačinka v podobě dvou salátů, které byly každý den úplně stejné bez nápadu a jedné staré bábovky po celý týden mi přijde dost chudé.

Ubytovanie

Ubytování hezké ..

Služby

Služby hotelu fajn, akorát ve wellnes bylo na deset lidí cca 3 osušky a další den již žádná,možná by chtělo trochu doladit. Personál ochotný až na servírku postarší dáma na krátko ostříhaná se raději vybavovala na baru s místními než, aby obsluhovala. Ale po sezoně byla asi už unavená.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

od 333 za os.