Klára R.
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2025
Do tohoto hotelu jezdíme opakovaně, rádi se sem vracíme. Nabízené služby nám vyhovují a jsme s nimi spokojeni. Jediná vada na kráse je sousedství s kostelem (ranní budíček o 6 ráno).
Do tohoto hotelu jezdíme opakovaně, rádi se sem vracíme. Nabízené služby nám vyhovují a jsme s nimi spokojeni. Jediná vada na kráse je sousedství s kostelem (ranní budíček o 6 ráno).
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







