Invia sleduje Vaše správanie na webe, vykonáva personalizáciu obsahu a zobrazuje Vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo "Rozumiem" alebo kamkoľvek mimo tohto oznámenia bez zmeny nastavenia vnímame ako udelenie súhlasu s využívaním cookies a odovzdaním údajov o Vašom správaní na webe reklamným a sociálnym sieťam pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu, cookies a odovzdávanie môžete kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia. Zistiť viac informácií o ochrane súkromia.

Rozumiem

Klientov, ktorí majú kúpený zájazd v letných mesiacoch prosíme, aby si prečítali informácie v našom magazíne. Zdržte sa, prosím, volania na naše call centrum, kde vybavujeme urgentné prípady. Ďakujeme za pochopenie.

Viac informácií

Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Last Minute Írsko

Lákajú vás viktoriánske sídla, prehistorické pamiatky a fascinujúca príroda Írska? Využite širokú ponuku last minute zájazdov a navštívte turisticky najpôsobivejšie miesta od severu až k juhu – Dublin, Galway, polostrov Dingle, národné parky, Moherské útesy a mnoho ďalšieho. Objavte kúzlo smaragdového ostrova trebárs už zajtra!

Najlepšie hodnotené hotely v Írsku

Zobraziť ďalšie hotely

Prečo vybrať Dublin

Dublin

Hlavné mesto s majestátnym dublinským hradom a katedrálou svätého Patrika.

Počasie tento mesiac: Teplota vzduchu: 15 °C Teplota vody: 11 °C

Doba letu z Bratislavy: 01:50

zájazdy od 124 EUR

Ako vybrať ideálny hotel?

Írsko je atraktívne najmä pre milovníkov drsnej a romantickej prírody. Najkrajšie scenérie ponúka oblasť Ring of Kerry, polostrov Dingle a slávne Moherské útesy. Lákavá je aj ponuka pre záujemcov o históriu a kúzlo starých hradov či zámkov. Navštívte Národné múzeum a galériu v Dublinu alebo zámok Kilkenny.

Mapa Írska

Mapa Írska Zobrazit' na mape

Počasie v Írsku

V Írsku panujú mierne zimy, časté dažde a chladné letá. Priemerná júlová teplota sa pohybuje okolo 15–17 °C. Najvyššie letné teploty ľahko presahujú 20 °C. Zimné mrazy sú slabé, v najchladnejších dňoch dosahujú -5 °C. V Írsku sa priaznivo prejavuje vplyv Golfského prúdu, a tak je tu možné vidieť subtropické rastliny.

Získajte inšpiráciu na našom blogu