Slovinsko - Portorož Slovinsko

 • Popis

  Prístav Portorož je jediné prímorské letovisko na Slovinsku, nachádza sa na slovinskom pobreží Jadranského mora. Portoror (Portor Rose) znamená "prístav ruží" a vzniklo v 13. storočí podľa miestneho kostola.

  Aj napriek tomu, že história siaha až do doby rímskej nemá však mesto skoro žiadne pamiatky. Vhodné je pre rodinnú dovolenku, kúpanie v mori s pozvoľným vstupom, je tu možnosť aj športového vyžitia - volejbal, lodičky, windsurfing, potápanie i pešia turistika medzi vinicami olivovníkov.

Najnovšie recenzie Slovinsko - Portorož

Celkom: 7.3 Zodpovedalo nasim ocakavaniam a urovni ***

 • 6 Ubytovanie
 • 5 Strava
 • 10 Okolie
 • 8 Cena

Celkové zhrnutie
Zodpovedalo nasim ocakavaniam a urovni *** Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Ubytovanie zodpoveda urovni ***izby ciste pravidelne upratovane. Mali sme rodinnu izbu kde jeden zo synov mal matrac na zemi. Celkovy dojem kazila plesen v sprchovom kute.Fen nefungoval resp bol zapadany storocnym prachom.

Strava
Strava dobra, jedla chutne.Pestre ranajky. Problem im robilo doplnanie zakladnych veci ako mlieko alebo horuca voda. Vecera podavana od 18:30 do 20:30. Kto prisiel po 19:30 mal smolu. Jedla uz nedoplnali. Jeden vecer uz hodinu pred koncom vecere nebolo ani jedno hlavne jedlo o dezerte ani nehovorim.Po staznostiach hosti narychlo zbuchali mlete rezne mimo povodneho menu.Uplne to pokazilo celkovy dojem z pobytu.

Služby hotela
Hotel nema zabezpecene parkovanie, o com nas nik vopred neinformoval. Parkovanie na ulici alebo v garazovom dome stalo 20 eur na den.

Pláž
Hotel ma vybornu polohu. Plaz je blizko hned cez cestu.

Lenka K., Overená recenzia (Invia.sk), Hodnotené: 04.04.2024, Dátum pobytu: 28.3. - 1.4.2024
Oblasť: Slovinsko Slovinsko, Portorož, Hotel: Lucija

Celkom: 9.9 Hotel naprosto v pořádku, pokoj prostorný a čistý včetně koupelny.Byli jsme 4 na standardním pokoji. Každý den čisté ručníky a úklid. Co...

 • 9.5 Ubytovanie
 • 10 Strava
 • 10 Okolie
 • 10 Cena

Celkové zhrnutie
Hotel naprosto v pořádku, pokoj prostorný a čistý včetně koupelny.Byli jsme 4 na standardním pokoji. Každý den čisté ručníky a úklid. Co mi chybělo, byl wellness ručník, ten neposkytují. Služba v restauraci je perfektní, všechny potřeby jsou splněny a personál je přátelský. Bohužel je tu jedno negativum: bazény ve wellness jsou bez výjimky velmi v pohodě, i když wellness jsou 2, ale bohužel ve všech je situace stejná. K dispozici jsou 2 jacuzzi, které jsou jistě teplejší, ale neměli jsme možnost je vyzkoušet, protože byly neustále plné. Parkoviště bylo plné, ale vyřešili jsme to jinak. Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Super! Pláž je velmi blízko.

Strava
Perfektní!

Pláž
Pláž je velmi blízko, v docházkové vzdálenosti a krásná. S mnoha restauracemi a bary. Voda se zdá čistá, i když jsme tam byli přes zimu, tak k tomu nemůžu říct víc.

Zsanett K., Overená recenzia (Invia.hu), Hodnotené: 06.11.2023, Dátum pobytu: 30.10. - 3.11.2023
Oblasť: Slovinsko Slovinsko, Portorož, Hotel: Act-ION Neptun

Celkom: 10 Portorož je moc hezké místo pro strávení dovolené, Tím, že jsme byli začátkem září, nebylo plno, ale počasí bylo nádherné.

 • 10 Ubytovanie
 • 10 Strava
 • 10 Okolie
 • 10 Cena

Celkové zhrnutie
Portorož je moc hezké místo pro strávení dovolené, Tím, že jsme byli začátkem září, nebylo plno, ale počasí bylo nádherné. Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Bernardin je velmi příjemný hotel.

Pláž
Pláž hned u hotelu, čistá, služby fungují, není co vytknout

Petr H., Overená recenzia (Invia.sk), Hodnotené: 25.09.2023, Dátum pobytu: 2.9. - 7.9.2023
Oblasť: Slovinsko Slovinsko, Portorož, Hotel: Grand Hotel Bernardin

Celkom: 10 Dovolenka splnila naše očakávania.

 • 10 Ubytovanie
 • 10 Strava
 • 10 Okolie
 • 10 Cena

Celkové zhrnutie
Dovolenka splnila naše očakávania. Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Izba pekná, priestranná a vždy krásne uprataná. Veľká spokojnosť.

Strava
Mali sme raňajky, výber pestrý a chutný. Veľká spokojnosť.

Služby hotela
Využili sme možnosť kúpania vo vnútorných a vo vonkajšom bazéne s morskou vodou hotela Riviera, ktoré sú ponúknuté v cene ubytovania v rámci tejto skupiny hotelov. Veľká spokojnosť.

Pláž
Chodili sme na pláž Medúza, ktorá je veľmi dobre vybavená vstupmi do vody, ležadlami. Krásny areál. Nám takéto kúpanie vyhovuje, priamo zo schodov do vody. Sú tam krásne móla s romantickou atmosférou. K dispozícii je pár metrov aj piesočnatá pláž. Voda bola čistá a na september aj teplá.

Zuzana M., Overená recenzia (Invia.sk), Hodnotené: 20.09.2023, Dátum pobytu: 10.9. - 16.9.2023
Oblasť: Slovinsko Slovinsko, Portorož, Hotel: Act-ION Neptun

Všetky recenzie Slovinsko - Portorož