Dovolená příjemná, obchody, restaurace, mhd, vše v dosahu, klidné prostředí, krásná pláž do 10 minut procházkou. Čisté město s obecně dobrým dojmem. Navštívili jsme místní zoo, prošli se až k majáku, viděli pozůstatky vojenského opevnění. Mínus bylo nevyspání z důvodu komfortu lůžek.
PlážČistá, pozvolný vstup do moře a pozor na racky - ukradnou vám jídlo i z ruky či sotva od pusy :-)
StravaStravu jsme řešili po vlastní ose uvařením či restaurací. Doporučujeme restauraci Bella Napoli - úžasná pizza a různá jídla s mořskými plody.
UbytovanieMobil home H-Twin /H22 - Ubytování čisté, pěkné, ale velké mínus byla přistýlka, která je nedostatečně/nevhodně řešená - deska stolu zavěšená na tyči na zdi, kterou vyháknete a položíte na dvě dřevěné bedny (slouží jako úložný prostor, který ovšem nevyužijete, protože na nich mate matrace). Deska na bednách se houpe, není žádným způsobem ukotvená a malé vrtivé dítě na tom opravdu spát nemůže, nevyspí se pak nikdo, při každém zavrtění totiž klape, jak se houpe. Dospělý se na krátkou přistýlku nevejde. Ze dvou postelí sice uděláte dvoulůžko, ale prostřední spáč spí na kovovém roštu, protože matrace ujíždí. V mobil home jsou tři zásuvky - v jedné u stropu je klimatizace a u zbývajících dvou si můžete vybrat, zda budete vodu v rychlovarné konvici vařit v posteli nebo u wc.
SlužbyU kempové služby, která tam průběžně projíždí celý kemp, můžete požádat např. o toaletní papír, ovšem pokud vám to někdo ze zaměstnanců kempu řekne. My se to dozvěděli poslední den dovolené. Zde jednoznačně platí, že na co se nedoptáte, to se jen tak běžně nedozvíte.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate