Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Byla jsem moc spokojená.
Byla jsem moc spokojená.
Dostupnost pláže je dobrá, pláž trochu přelidněná (červenec), při cestě k pláži je možnost si nakoupit např. pití v menším marketu, který je cestou na pláž, dále je malý obchůdek, který slouží také jako bufet, je zde k zakoupení přes poledne(pokud nechcete jít do restaurace na pláži, která je dražší) celkem "levně" třeba gril.kuře (celé 8 Euro, 1/2 4,5 Euro), lasagne,těstoviny i saláty.
StravaNabídka jídel v restauraci byla dostatečná a chutná (bufet) a také možnost z výběru několika servírovaných chodů, které denně zahrnovaly jak ryby nebo maso tak i vegetariánskou variantu byla dostačující.
UbytovanieUbytování v jednolůžkovém pokoji bylo velice pěkné, dosti velká koupelna, ale bohužel pokoj bez balkonu, takže nebyla možnost si pořádně usušit věci z pláže, což je při pobytu u moře dost důležité. Všechno zůstávalo vlhké.
SlužbyPersonál velice vstřícný, příjemný.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (10) (0)
