Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2024
Spokojenost
Spokojenost
Čistota
StravaVlastní
UbytovanieMobilheim
SlužbyKemp
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 207 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Dobré (na základe 120 hodnotení)
49. najlepšie hodnotený z 277 hotelov v Lignano
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2024
Spokojenost
Spokojenost
Čistota
StravaVlastní
UbytovanieMobilheim
SlužbyKemp
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Peter P.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2024
Super
Super
Super
StravaMali sme vlastnu stravu
UbytovanieSuper
SlužbySuper delegatka Mila
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Kristýna K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2026
Dovolená příjemná, obchody, restaurace, mhd, vše v dosahu, klidné prostředí, krásná pláž do 10 minut procházkou. Čisté město s obecně dobrým dojmem. Navštívili jsme místní zoo, prošli se až k majáku, viděli pozůstatky vojenského opevnění. Mínus bylo nevyspání z důvodu komfortu lůžek.
Dovolená příjemná, obchody, restaurace, mhd, vše v dosahu, klidné prostředí, krásná pláž do 10 minut procházkou. Čisté město s obecně dobrým dojmem. Navštívili jsme místní zoo, prošli se až k majáku, viděli pozůstatky vojenského opevnění. Mínus bylo nevyspání z důvodu komfortu lůžek.
Čistá, pozvolný vstup do moře a pozor na racky - ukradnou vám jídlo i z ruky či sotva od pusy :-)
StravaStravu jsme řešili po vlastní ose uvařením či restaurací. Doporučujeme restauraci Bella Napoli - úžasná pizza a různá jídla s mořskými plody.
UbytovanieMobil home H-Twin /H22 - Ubytování čisté, pěkné, ale velké mínus byla přistýlka, která je nedostatečně/nevhodně řešená - deska stolu zavěšená na tyči na zdi, kterou vyháknete a položíte na dvě dřevěné bedny (slouží jako úložný prostor, který ovšem nevyužijete, protože na nich mate matrace). Deska na bednách se houpe, není žádným způsobem ukotvená a malé vrtivé dítě na tom opravdu spát nemůže, nevyspí se pak nikdo, při každém zavrtění totiž klape, jak se houpe. Dospělý se na krátkou přistýlku nevejde. Ze dvou postelí sice uděláte dvoulůžko, ale prostřední spáč spí na kovovém roštu, protože matrace ujíždí. V mobil home jsou tři zásuvky - v jedné u stropu je klimatizace a u zbývajících dvou si můžete vybrat, zda budete vodu v rychlovarné konvici vařit v posteli nebo u wc.
SlužbyU kempové služby, která tam průběžně projíždí celý kemp, můžete požádat např. o toaletní papír, ovšem pokud vám to někdo ze zaměstnanců kempu řekne. My se to dozvěděli poslední den dovolené. Zde jednoznačně platí, že na co se nedoptáte, to se jen tak běžně nedozvíte.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Pavel B.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2025
Kemp dobry čisty.
Kemp dobry čisty.
Klasika..dobry
StravaVlastní
UbytovanieUbytování mobilheim G.4+1
Velmi stísněný prostor,matrace proležene,tlačili železne pružiny,chybělo nějaké vybavení jako hadra na zem,nějaký skleničky,Vývrtka na víno.lednice zatečena nějakým hnusem v ručce otevírání a bylo to plný mravenců,venkovní vařič,kolečko na zapalování plynu bylo rozbyte museli jsme prsty otáčet Železný čtyrhran nebo jak to nazvat.2x jsem byl za delagtky(to byli nějaký mladý holky) vždy řekli že nahlásí,ale za celou dobu nikdo nepřišel.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Vojtěch P.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2025
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Silvia K.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2024
Upravené v súlade s Pravidlá
Už nikdy viac. Sklamana celá rodina.????????????????????????
Čo sme videli na fotkách od CA nezodpovedalo čo nám dala cestovná kancelária,cez ktorú sme išli. Na základe reklamacii vymenili len madrace našťastie ale mini domčeku plesnen, smrad, hrôza. Nezdržiavali sme sa moc v mini domčeku. ????????????????????????.
Už nikdy viac. Sklamana celá rodina.????????????????????????
Čo sme videli na fotkách od CA nezodpovedalo čo nám dala cestovná kancelária,cez ktorú sme išli. Na základe reklamacii vymenili len madrace našťastie ale mini domčeku plesnen, smrad, hrôza. Nezdržiavali sme sa moc v mini domčeku. ????????????????????????.
Pekná a udržiavana . Super.
StravaStrava mimo areálu.
UbytovanieHrozné ubytovanie. Zle rozhodnutie. Už nikdy viac.????????????????????????????????????????????????
Špinavé postele a aj dlazka. Dlážka - vytrhané parkety,diery v nich, takže papuče na nohách treba mat.
Matrace hrôza - špinavé, obliate,.smrdel 1 a ešte tam boli nejaké zvieratká ????????????. Museli nám všetky vymeniť v celom mini domčeku.????????????
Klimatizácia smrdela, plesniva, nevycistena a este sa z dymilo.
Kuchynský kút potuchnuty ,a keď som ho otvorila????????????????????. Museli sme dať deky na neho inak prerazil mokrý smrad a tych.
Celkovo dojem bolo maličké, uzke postele, medzi posteľami bol prechod asi cca 40cm.
Skrinky sú úplne mini. Takže batožina je v kufri pod posteľou alebo v kuchyni. ????
Pozor ubytovanie nie je vôbec vhodné pre ZŤP dieťa (ako moja) a tobôž pre dospelého. Nedá sa tam hýbať. Dvaja dospelí ľudia vedľa seba neprejdú ????????????????????????????????.
Výhoda bola ,že tam je v sprcha a toaleta.???? I keď sú spolu.
Bola táto recenzia užitočná? (5) (2)
Irena G.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2024
Dojem z dovolené mám dobry
Dojem z dovolené mám dobry
Na pláž trochu dále, ale nevadilo nám. Pláž čísla, voda o něco horší. O snorchlovani se tady ani nedá přemýšlet
StravaMěli jsme vlastní a v restauracích byli vše dobrý
UbytovanieUbytování bohužel dojem dobrý neudělalo, ale za ty peníze se toho moc očekávat nedalo.
Mobilhome je tak malý i pro dva a přitom je pro pět lidí. , vybavení je velice staré a opotřebování. A bez klimatizace, což tento mobilhome je, je to téměř k nepreziti
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...