Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2024
Ubytování, vše v pořádku,pouze autobusová doprava, udělala první zastávku, po 5 hodinách, což si myslím,je hrozné,pro vášnivé kuřáky ????????,jinak vše super????????️
Ubytování, vše v pořádku,pouze autobusová doprava, udělala první zastávku, po 5 hodinách, což si myslím,je hrozné,pro vášnivé kuřáky ????????,jinak vše super????????️
Bola táto recenzia užitočná? (0) (3)





