Pěkná dovolená v krásném letovisku Lloret de Mar
StravaMěli jsme jen snídani - dobrá káva, v bufetu klasika - šunka, sýr, máslo, džemy, jogurty a misli. Na vyžádání udělají volská oka. Není to bůhví jaký výběr, ale nám to stačilo.
UbytovanieHotel je spíš pro nenáročné, starší vybavení pokoje, ne všechny mají balkony. Chybí klimatizace v letních měsících, měli jsme pokoj bez balkonu, což mi zpočátku vadilo, ale pak se ukázalo jako lepší varianta, protože pokoje s balkonem byly na západní stranu. Pokoje bez balkonu jsou na východ, tak se vedro dalo přežít, jinak bychom asi velmi trpěli. Jinak poloha hotelu je vynikající, v postranní uličce, kousek na pláž, kousek do centra, v této části Lloretu je klid. V okolí hodně obchodů s potravinami. Majitelé a personál jsou milí, přátelští, hotel má rodinnou atmosféru. Někteří mluví jen španělsky, tak to bylo občas humorné.
SlužbySoučástí hotelu je menší bazén, který jsme poměrně využívali, pěkná zahrada s posezením, bar se zahrádkou. Vše ve velmi příjemném prostředí. Mohly by být na recepci ještě informace o dopravních spojích, ale nakonec jsme se na všechno sami doptali.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate