Kateřina P.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2025
Příjemný hotel, vše klasické. Dobré jídlo. Příjemný wellness. Hotel pro nás sloužil jen jako odpočinkové místo a hlavní behefit pro nás byla poloha umístění a jeho okolí, které je absolutně skvělé.
Příjemný hotel, vše klasické. Dobré jídlo. Příjemný wellness. Hotel pro nás sloužil jen jako odpočinkové místo a hlavní behefit pro nás byla poloha umístění a jeho okolí, které je absolutně skvělé.
K pláži bylo kousek, městská pláž v normálu, my ale dali přednost nuda pláži, která se nacházela pár minut chůze od hotelu.
StravaStava skvělá, velký výběr, vše moc dobré.
UbytovanieKlasický hotel na standardní úrovni.
Službysuper
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







