Andrej L.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2024
Let aj transfer z letiska dobrý.
Rezort pekný aj bazény. Pre rodiny s deťmi ideálne
Let aj transfer z letiska dobrý.
Rezort pekný aj bazény. Pre rodiny s deťmi ideálne
Pláže blízko . Poloha hotela super nie ste hneď pri mori kde je celý večer rušno až do rána.
V noci na hoteli kľud super.
Strava pestrá. Raňajky sa opakovali treba niečo pozmeniť občas
AKo príloha mi chýbala ryža. Aj nejaké pečené alebo varené zemiaky by som pridal
Izba slabosť. Potrebuje určite poopravovat. postele tie madrace pri každom otočený strašne vrzali.
Čistota dobrá každý deň všetko prezliekli a čistili.
Službu slušne na úrovni milí personál ochotný
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







