Všechno je v pořádku, čisté, obsluha je velmi ochotná, dá se domluvit polsky, žádné stížnosti.
PlážPláž je velmi čistá a udržovaná, trochu kamenitá, ale je to jako všude, slunečníky si musíte koupit sami nebo si je půjčit. 8 € na den za slunečník je trochu moc, ale můžete si ho koupit a jít s ním na pláž sami.
StravaJídlo je vždy stejné k snídani, obědu i večeři, ale menu je pestré a každý si najde něco pro sebe.
UbytovaniePokoje jsou čisté a mají základní vybavení. Paní je uklízejí každý den. Jedinou nevýhodou je chybějící varná konvice a toaletní kartáč v koupelně.
SlužbyHotel je jen normální hotel, není si na co stěžovat, ale z bazénů je vidět, že by se tobogán mohl trochu opravit.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate