Kalo Nero: Našli sme pre vás 2 hotely

Pôvod recenzií: Ak je recenzia označená ako "overená recenzia", je preukázané, že pochádza od nášho zákazníka.
Zoradiť podľa:

Messina Resort (Kalo Nero) Hodnotenie: 4/5 Grécko, Peloponéz, Kalo Nero

Hodnotenie 4,3 / 5

Messina Resort (Kalo Nero) recenzie

Výborné (hodnotilo 16 ľudí)

Strava 4,1 / 5

Ubytovanie 4,8 / 5

Okolie 4,4 / 5

Služby 4,2 / 5

Cena 4,1 / 5

Anonym

Hodnotenie 4,8 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2026

Krásné výhledy, výborné jídlo. Absence polsky mluvícího obyvatele způsobovala komunikační problémy s lidmi, kteří nemluvili anglicky.

Krásné výhledy, výborné jídlo. Absence polsky mluvícího obyvatele způsobovala komunikační problémy s lidmi, kteří nemluvili anglicky.

Strava 5,0 / 5

Ubytovanie 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Astrid C.

Hodnotenie 4,4 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: September 2024

Pěkná dovolená, moře teplé. Ubytování pěkně , velký pokoj. Při plném obsazení malá bufetová část ,

Pěkná dovolená, moře teplé. Ubytování pěkně , velký pokoj. Při plném obsazení malá bufetová část ,

Strava 4,0 / 5

Ubytovanie 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Pozvolná

Strava

Dobrá, různá

Ubytovanie

Spokojenost

Služby

Příjemný personál

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

od 951 za os.

Oasis (Kalo Nero) Hodnotenie: 3/5 Grécko, Peloponéz, Kalo Nero

Oasis (Kalo Nero) recenzie

Nehodnotené (hodnotilo 22 ľudí)

Václav Černý

Hodnotenie 4,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Ubytování s ohledem na zajímavou cenu je velmi dobré. Personál ochotný a příjemný, čisto a každodenní úklid, kuchyně perfektní - bufetové věčeře dokonalé, velký výběr a jídlo perfektní. Pláže v okolí jsou fajn, tedy až poté, co si trošku zvyknete na velkou míru odpadků všude kam se podíváte, ale takové už je pevninské řecko. Jinak vstup do moře převážně prudký a přes kameny, takže doporučuju s sebou boty do vody (v okolí ubytování). Najdete i pláže s mírnějším vstupem a jemným pískem, ale za těma budete muset popojet nebo na delší procházku. Taverny v Kalo Nero dobré a dostatek minimarketů na drobnější nákup. Nicméně je tam klid a pohoda, takže pro ty z vás, kteří hledají klidné místo s každodenním kýčovitě krásným západem slunce. :)

Ubytování s ohledem na zajímavou cenu je velmi dobré. Personál ochotný a příjemný, čisto a každodenní úklid, kuchyně perfektní - bufetové věčeře dokonalé, velký výběr a jídlo perfektní. Pláže v okolí jsou fajn, tedy až poté, co si trošku zvyknete na velkou míru odpadků všude kam se podíváte, ale takové už je pevninské řecko. Jinak vstup do moře převážně prudký a přes kameny, takže doporučuju s sebou boty do vody (v okolí ubytování). Najdete i pláže s mírnějším vstupem a jemným pískem, ale za těma budete muset popojet nebo na delší procházku. Taverny v Kalo Nero dobré a dostatek minimarketů na drobnější nákup. Nicméně je tam klid a pohoda, takže pro ty z vás, kteří hledají klidné místo s každodenním kýčovitě krásným západem slunce. :)

Strava 4,0 / 5

Ubytovanie 4,0 / 5

Okolie 3,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Tereza P.

Hodnotenie 3,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Dovolená, jako celek byla báječná. Kromě moře naprosto dle našich očekávání. Pozor, nejsou tam vůbec žádné půjčovny skůtrů ani čtyřkolek a v nejbližším městečku je jen 1 půjčovna aut. Nakonec jsme si půjčili auto a procestovali velký kus Peloponéského poloostrova (to by na skůtru asi nešlo, všecko je to tam daleko - za 3 dny jsme najeli přes 1000 km). Určitě stojí za vidění např. Olympie, Korintský průplav nebo ozubená úzkokolejka Diakofto-Kalavryta nebo most Rio-Antirio a řada dalších antických i neantických památek. Nejošklivější město Peloponésu je pak jednoznačně Sparta. Ty vykopávky vedle ale také stojí za to.

Dovolená, jako celek byla báječná. Kromě moře naprosto dle našich očekávání. Pozor, nejsou tam vůbec žádné půjčovny skůtrů ani čtyřkolek a v nejbližším městečku je jen 1 půjčovna aut. Nakonec jsme si půjčili auto a procestovali velký kus Peloponéského poloostrova (to by na skůtru asi nešlo, všecko je to tam daleko - za 3 dny jsme najeli přes 1000 km). Určitě stojí za vidění např. Olympie, Korintský průplav nebo ozubená úzkokolejka Diakofto-Kalavryta nebo most Rio-Antirio a řada dalších antických i neantických památek. Nejošklivější město Peloponésu je pak jednoznačně Sparta. Ty vykopávky vedle ale také stojí za to.

Strava 4,0 / 5

Ubytovanie 4,0 / 5

Okolie 1,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Pláž

Naprosté zklamání. Písek není písek, ale drobný kačírek, takže se rozpálí do neuvěřitelných teplot. Vstup do vody po celém břehu lemován oblázky všech možných velikostí.Doporučujeme tedy boty do vody i když se to dá přežít i bez nich. Kalo Nero není chráněné pevninou. Při našem pobytu byly 90% času veliké vlny, nedalo se tedy v moři být déle než pár minut a vstup i výstup byly značně stížené oblázky ustupujícími pod nohou - zároveň se vstup částečně svažuje. Při první příležitosti mne při vstupu do vody strhla vlna a hned byly brýle v nenávratnu. Rozhodně nevhodné pro děti nejen kvůli vstupu do voly, ale i kvůli kamenité pláži a superhrubému písku. Při drobně rozbouřeném moři většina dětí trávila dovolenou u bazénu.

Pro šnorchlování rovněž vysoce nevhodná oblast. Když pominu dny, kdy bylo moře neklidné, prokřižovala jsem dostupné pobřeží sem tam, poměrně daleko i hluboko (5+m) a nikde nic není. Žije tam pár rybiček a když jsem hodně hledala, v záhybech skal, našla jsem ježka. Jinak nic. Mušliček absolutní 0, úplně mrtvo. Na šnorchlování jsme jezdili autem na různé jiné pláže. Kdekoliv to bylo kryté blízkými ostrovy nebo pevninou, dalo se šnorchlovat bez problémů a dokonce bylo i co vidět a sem tam i vylovit.

Strava

Strava v hotelu ve formě polopenze snad i předčila očekávání. Vše formou bufetu. K snídani trochu monotónně stále stejný výběr. Protože byl ale široký, bylo možné kombinovat různé varianty (sladké pečivo - několik druhů, slané pečivo, ta jejich šunka a sýr - za to ovšem nemůže hotel, ale Řecko jako takové, protože tam prostě nic jiného pořádně nemají, výborná vaječná omeleta, vejce na tvrdo, zelenina, feta sýr, jogurt, křupínky, med, marmeláda, čoko pomazánka, ovoce). K pití voda, juice (většinou broskvový), mléko, čaj, káva (protože je připravována ve velkém množství najednou, doporučuji si vozit vlastní + kdo má rád velké hrnky - na pokoji je rychlovarná konvice nebo džezva (hrnečky jen pro panenky), popřípadě objednávat na baru přímo z kávovaru).

Večeře formou rautů, výběr velice pestrý, hlavní jídla každý den jiná. Každý den 3 druhy salátů, sýry, tzatziky a obdobné a špagety určené především pro děti. Zbytek jídel se různě měnil. Vždy tam bylo něco smaženého (sýrové kuličky, nugety, kousky kebabu a pod, zpravidla mix, ne každý den stejný), nějaké ryby, někdy i mořské potvůrky (např. těstoviny s chobotnicí), kuřecí, vepřové na různé způsoby. Někdy se objevil i Pita Gyros s hranolky, vynikající mousaka či ryze zeleninové jídlo. Vše chutné, ale velice kořeněné. Vybrat z toho něco pro malé děti (kromě špaget) bylo obtížné.

Ubytovanie

Apartmán velký, v rámci možností až překvapivě čistý (zvýšená míra vodního kamene je pochopitelná a všudypřítomný písek a kamínky si do apartmánu nanosíte sami), úklid probíhá denně (důležité především kvůli vyhazování veškerého toaletního papíru do koše), denně výměna ručníků, cca ob den výměna ložního prádla. Dle informací od ostatních klientů v každém pokoji jiný typ postele, ale při zadání požadavku majitelé vyhověli. (Často řešíme délku postele resp. aby neměla spodní čelo kvůli prostoru na nohy. Naprosto nám v tomto ohledu vyšli vstříc, jen postel byla "140", což je z mého pohledu pro hotelový komfort nedostačující obecně. Nemohu ale říci, že byla vyloženě nepohodlná, po pár nocích vytyčování hranic jsme si zvykli.) Bohužel nám v apartmánu chyběl ovladač od jedné z klimatizací (zrovna od té v ložnici) a od TV, prý tam při posledním turnusu ještě byl, tak těžko říci. Klimatizace byla ale nastavena velice příjemně, proto jsme neměli ani potřebu nastavení během celého pobytu měnit a TV na pouštění filmů z přivezeného discu bylo možno ovládat bočními tlačítky. Vše se tedy dalo zvládnout.

Služby

Personál hotelu milý, příjemný, ochotný. Při večeři obsluhuje u bazénu, kde se hodí si dát něco z nabídky místního baru (pivo/víco a pokud nemáte chuť, tak alespoň vodu za 1,50) - je ovšem možnost povečeřet i v jídelně bez obsluhy a tedy bez nutnosti cokoliv doobjednávat. U večeře ale bohužel nejsou v rámci polopenze žádné nápoje, dokonce ani voda.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

od 837 za os.