Skafidia: Našli sme pre vás 2 hotely

Pôvod recenzií: Ak je recenzia označená ako "overená recenzia", je preukázané, že pochádza od nášho zákazníka.
Zoradiť podľa:

Aldemar Olympian Village Hodnotenie: 5/5 Grécko, Peloponéz, Skafidia

Hodnotenie 4,3 / 5

Aldemar Olympian Village recenzie

Výborné (hodnotilo 140 ľudí)

Strava 4,3 / 5

Ubytovanie 3,8 / 5

Okolie 4,7 / 5

Služby 4,3 / 5

Cena 4,2 / 5

Udržiavaná záhrada Zábavné programy Wi-Fi a klimatizácia v cene

Gustav C.

Hodnotenie 4,7 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: September 2025

Výborná dovolená, vřele doporučuji.

Výborná dovolená, vřele doporučuji.

Strava 5,0 / 5

Ubytovanie 4,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Simona P.

Hodnotenie 4,8 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: September 2025

Krásny komplex s množstvom možností kúpania,

Krásny komplex s množstvom možností kúpania,

Strava 5,0 / 5

Ubytovanie 4,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Veľmi pekná. Svetlohnedý piesok, more krásne čisté. Tým, že pláž je súkromná, žiadni predavači :)

Strava

Vynikajúca. Určite odporúčam vyskúšať aj a lá carte reštauráciu grécku. Ja som si pochutila. )Ach, tá baklava...... :)

Ubytovanie

V poriadku, pratalo sa každý deň. izba bola pekná a s novým nábytkom.

Služby

Perfektné. Všetko čo sme chceli, sa nám zabezpečilo.

od 982 za os.

Aldemar Royal Olympian Hodnotenie: 5/5 Grécko, Peloponéz, Skafidia

Aldemar Royal Olympian recenzie

Nehodnotené (hodnotili 4 ľudia)

Mateusz K.

Hodnotenie 3,2 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: August 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Určitě bych tam nejel podruhé. Pro mladé lidi - vyhněte se tomu co nejdál, vyberte si Zakynthos. Pro starší lidi, kteří chtějí ležet na pláži, to může být vhodné. Pro rodiny s malými dětmi - žádné animace ani zábavy. Komplex ve vesnici, odkud se bez pronajatého auta (za 56 eur/den s limitem 100 km) nikam nedostanete. Jako hotel sám o sobě většinou čistý. Ale dalo se vidět, jak se k zákazníkům chovají na začátku pobytu a jak na konci. Obecně tam málokdo byl ochotný pomoci (kromě paní na recepci). Dokonce i paní z cestovní kanceláře, když jste přišli s dotazy, buď nechtěla odpovědět, nebo chtěla, aby člověk myslel, že jediným řešením, jak něco vidět, je fakultativní výlet. Pozitivem bylo jídlo a jeho rozmanitost, i když z řeckých jídel byly jen saláty s olivami. Vládlo kuře z mrazáku, špagety na několik způsobů atd., ale z italské kuchyně. Nápoje a džusy byly z 70 % voda a 30 % džus. All inclusive premium s „západními alkoholy“ končil na whisky Passport Scotch, řeckém pivu a proseccu nízké kvality.

Určitě bych tam nejel podruhé. Pro mladé lidi - vyhněte se tomu co nejdál, vyberte si Zakynthos. Pro starší lidi, kteří chtějí ležet na pláži, to může být vhodné. Pro rodiny s malými dětmi - žádné animace ani zábavy. Komplex ve vesnici, odkud se bez pronajatého auta (za 56 eur/den s limitem 100 km) nikam nedostanete. Jako hotel sám o sobě většinou čistý. Ale dalo se vidět, jak se k zákazníkům chovají na začátku pobytu a jak na konci. Obecně tam málokdo byl ochotný pomoci (kromě paní na recepci). Dokonce i paní z cestovní kanceláře, když jste přišli s dotazy, buď nechtěla odpovědět, nebo chtěla, aby člověk myslel, že jediným řešením, jak něco vidět, je fakultativní výlet. Pozitivem bylo jídlo a jeho rozmanitost, i když z řeckých jídel byly jen saláty s olivami. Vládlo kuře z mrazáku, špagety na několik způsobů atd., ale z italské kuchyně. Nápoje a džusy byly z 70 % voda a 30 % džus. All inclusive premium s „západními alkoholy“ končil na whisky Passport Scotch, řeckém pivu a proseccu nízké kvality.

Strava 4,0 / 5

Ubytovanie 2,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Pláž

Velmi v pořádku. Moře teplé, počasí nádherné. Pláž mírně znečištěná větvemi, které často poranily nohy, ale vzhledem k ostatním mínusům tohoto místa to lze považovat dokonce za plus.

Strava

Snídaně, oběd, večeře, po 21:30 už se nic nedá sníst, snad kromě toustu (1 ks - 5 euro!!!) se sýrem připravovaným barmany během nalévání drinků, které v jednom z barů v objektu připomínaly zmíněné drinky, v hlavním baru při animaci bylo asi 30 % drinků vylito (a speciálně jsem si objednával všechny a dokonce i ty samé pokaždé chutnaly jinak).

Ubytovanie

Všechny Poláky dali do největší budovy, z jedné strany hluboký režim s buazerií na stropě, a na opačné straně krásné dva pokoje s výhledem na bazén, samozřejmě nemusím říkat, kde jsem skončil. Některé apartmány opravdu působí jako 4* (na 5* tam nic nezaslouží), u nás 2/3*

Služby

Na plus recepce a osoby tam pracující. Na velký mínus všechno ostatní, počínaje číšníky v jídelně, kteří při prostírání stále něco zapomínali a bylo třeba pokaždé žádat. Co se týče úklidu, uklízečka jednou vyměnila špinavé ručníky, jindy ne (způsob, jakým bylo naznačeno, že je třeba je vyměnit, byl pokaždé stejný). Bazény jsou velmi dobré. Největší mínus pro mladé lidi je ABSENCE JAKÉKOLI ZÁBAVY A HUDBY NA CELÉM AREÁLU. Omezení byla zavedena až v polovině našeho pobytu, což nemění fakt, že svatby u bazénu mohly být s orchestrem a DJ, ale pro hotelové hosty zůstává k dispozici pouze telefon se sluchátky. Jedinou zábavou pro dospělé bylo pití a hraní bingo nebo hádání odpovědí na otázky (každý týden stejný scénář a průběh animací). Co se týče malých dětí a her pro ně, slyšel jsem, že loni něco bylo, letos však vůbec nic. Dokonce stánek s popcornem byl většinou zavřený.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

MARTA BIELEC

Hodnotenie 3,9 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: August 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Celkový dojem velmi dobrý, i když jsme byli ubytováni v hotelu Aldemar Olympian Village místo Aldemar Royal Olympian. Ale podařilo se nám získat pokoj s výhledem na moře. Výlet byl úspěšný, počasí vyšlo, společnost také.

Celkový dojem velmi dobrý, i když jsme byli ubytováni v hotelu Aldemar Olympian Village místo Aldemar Royal Olympian. Ale podařilo se nám získat pokoj s výhledem na moře. Výlet byl úspěšný, počasí vyšlo, společnost také.

Strava 4,0 / 5

Ubytovanie 3,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

Velká písečná pláž přímo u hotelu. Spousta lehátek. Mírný vstup do moře.

Strava

Jídlo ideální, na snídaně vše, co je potřeba, obědy pestré a především to, proč létáme k moři ve Středomoří, tedy hodně a často mořských plodů. Využívali jsme také restauraci à la carte - italskou restauraci, která byla pro změnu také velmi chutná.

Ubytovanie

Z důvodu nesprávného ubytování je těžké popsat. Pokoj je prostorný, čistý, ale bohužel jsou i nevýhody, jako opotřebovaný nábytek a mírná plíseň na spárách. Kdybychom byli ubytováni v Royal Olympian, nebylo by na co si stěžovat.

Služby

Hotelové služby na vysoké úrovni, počínaje pokojskými, recepcí, barmany, číšníky, animátory. Všechno perfektní!!!

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate