Určitě bych tam nejel podruhé. Pro mladé lidi - vyhněte se tomu co nejdál, vyberte si Zakynthos. Pro starší lidi, kteří chtějí ležet na pláži, to může být vhodné. Pro rodiny s malými dětmi - žádné animace ani zábavy. Komplex ve vesnici, odkud se bez pronajatého auta (za 56 eur/den s limitem 100 km) nikam nedostanete. Jako hotel sám o sobě většinou čistý. Ale dalo se vidět, jak se k zákazníkům chovají na začátku pobytu a jak na konci. Obecně tam málokdo byl ochotný pomoci (kromě paní na recepci). Dokonce i paní z cestovní kanceláře, když jste přišli s dotazy, buď nechtěla odpovědět, nebo chtěla, aby člověk myslel, že jediným řešením, jak něco vidět, je fakultativní výlet. Pozitivem bylo jídlo a jeho rozmanitost, i když z řeckých jídel byly jen saláty s olivami. Vládlo kuře z mrazáku, špagety na několik způsobů atd., ale z italské kuchyně. Nápoje a džusy byly z 70 % voda a 30 % džus. All inclusive premium s „západními alkoholy“ končil na whisky Passport Scotch, řeckém pivu a proseccu nízké kvality.
PlážVelmi v pořádku. Moře teplé, počasí nádherné. Pláž mírně znečištěná větvemi, které často poranily nohy, ale vzhledem k ostatním mínusům tohoto místa to lze považovat dokonce za plus.
StravaSnídaně, oběd, večeře, po 21:30 už se nic nedá sníst, snad kromě toustu (1 ks - 5 euro!!!) se sýrem připravovaným barmany během nalévání drinků, které v jednom z barů v objektu připomínaly zmíněné drinky, v hlavním baru při animaci bylo asi 30 % drinků vylito (a speciálně jsem si objednával všechny a dokonce i ty samé pokaždé chutnaly jinak).
UbytovanieVšechny Poláky dali do největší budovy, z jedné strany hluboký režim s buazerií na stropě, a na opačné straně krásné dva pokoje s výhledem na bazén, samozřejmě nemusím říkat, kde jsem skončil. Některé apartmány opravdu působí jako 4* (na 5* tam nic nezaslouží), u nás 2/3*
SlužbyNa plus recepce a osoby tam pracující. Na velký mínus všechno ostatní, počínaje číšníky v jídelně, kteří při prostírání stále něco zapomínali a bylo třeba pokaždé žádat. Co se týče úklidu, uklízečka jednou vyměnila špinavé ručníky, jindy ne (způsob, jakým bylo naznačeno, že je třeba je vyměnit, byl pokaždé stejný). Bazény jsou velmi dobré. Největší mínus pro mladé lidi je ABSENCE JAKÉKOLI ZÁBAVY A HUDBY NA CELÉM AREÁLU. Omezení byla zavedena až v polovině našeho pobytu, což nemění fakt, že svatby u bazénu mohly být s orchestrem a DJ, ale pro hotelové hosty zůstává k dispozici pouze telefon se sluchátky. Jedinou zábavou pro dospělé bylo pití a hraní bingo nebo hádání odpovědí na otázky (každý týden stejný scénář a průběh animací). Co se týče malých dětí a her pro ně, slyšel jsem, že loni něco bylo, letos však vůbec nic. Dokonce stánek s popcornem byl většinou zavřený.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate