Niforeika Beach Hodnotenie: 3/5 Grécko, Peloponéz, Niforeika
Iwona C.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2025
Bylo fajn mít pokoj s výhledem na moře a parkovací místo, jídlo bylo v pořádku, ale k snídani nebyla žádná zelenina.
Bylo fajn mít pokoj s výhledem na moře a parkovací místo, jídlo bylo v pořádku, ale k snídani nebyla žádná zelenina.
Chudé, úzké a zaneřáděné, ale to je spíš chyba uživatelů než hotelu, kouří opilí a neuklízí po sobě, i když jsou poblíž popelnice.
StravaStejně jako výše. Večeře začala poměrně pozdě, v 19 hodin, ale byla chutná a bylo z čeho vybírat. Snídaně byla jednoduchá, bez zeleniny a ovoce, jen meloun.
UbytovanieOK
Službynemám žádné námitky
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2025
Do hotela skor chodia domaci nez turisti. My sme boli na 12 dni ako jedini, asi 3 skupiny hosti sa prestriedali za ten cas. Takisto sme boli jedini Slovaci, skor tam su Cesi. Odporucam hotel na menej dni, je to skor miesto kde prespite a potom cestujete. Da sa pozicat auto z Araxosu, prinesu az pred hotel. Na 3* asi ma vybavenie ake ma mat, ale cena mi pride privysoka.
Do hotela skor chodia domaci nez turisti. My sme boli na 12 dni ako jedini, asi 3 skupiny hosti sa prestriedali za ten cas. Takisto sme boli jedini Slovaci, skor tam su Cesi. Odporucam hotel na menej dni, je to skor miesto kde prespite a potom cestujete. Da sa pozicat auto z Araxosu, prinesu az pred hotel. Na 3* asi ma vybavenie ake ma mat, ale cena mi pride privysoka.
Na plaz vedu velmi strme schody dole. Je kamenista, cize potrebne zakupit si topanky do vody. Takisto je velmi uzka. My sme si pozicali auto na 7 dni z 12 a chodili sme na nedaleku plaz Paralia Kalogria, je to nadherna pieskova plaz, neuveritelne dlha. Nachadzaju sa tam sprchy, wc aj budky na prezlecenie. Je tam niekolko barov, ktore ponukaju lehatka a slnecniky roznymi sposobmi. V jednom musite minut v bare 15€ a mate ich zadarmo, v dalsom si musite zakupit jednu vec..je jedno co a mate ich zadarmo.
StravaSlabsi vyber, menej ochutene jedla.
UbytovanieIzba bola pekna, len problem boli vankuse, ktore boli male a velmi tvrde..boli z noch krk. Na oknach nie su sietky cize cez noc sa neda vetrat. Klimu sme nepustali cez noc lebo nema nocny rezim a velmi fuka. Sprchovy kut je maly a otvoreny, nebol tam ani zaves cize vsetka voda sla von. Upratovacky velmi slabo upratuju izby - pozametaju, umyju dlazku, ustelu, vysypu kos a doplnia toaletak. Chybalo nam napr. pretretie toalety, zrkadla a vseobecne prachu na nabytku. Ak nie ste na izbe a mate pustenu klimu, nechaju otvorene okno na wc aj balkonove dvere.
SlužbyHotel nam pride ako pre dochodcov - pocas celeho dna tichy. Iba v bare pri bazene hrala hudba, aj to ste museli ist tam aby ste ju poculi. Vecer nie su programy. Napoje v bare su velmi drahe - 8€ za vserky miesane drinky. Pri hoteli sa nachadza 1 minisupermarket, kde su samozrejme predrazene veci. Voda nie je zabezpecena pre hosti, musite si kupovat sami. Tam ju maju za 1€. V Niforeike (cca 2km) ju maju za 0.83€.
od 645 € za os.













