Insula Alba Resort & Spa Hodnotenie: 5/5 Grécko, Kréta, Analipsi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bylo to velmi odpočinkové a příjemné.
Bylo to velmi odpočinkové a příjemné.
Hotel se nachází přímo u moře, ale kvůli podmínkám nemá vlastní pláž.
StravaPéče byla dokonalá. Personál byl milý a ohleduplný. Snídaně a večeře byly rozmanité a chutné. Při večeři nebylo vnucováno obvyklé sezení jako jinde, zároveň byla pozornost personálu všestranná, ale diskrétní.
UbytovanieHotel ve všech ohledech odpovídal předem popsanému a představenému. Ve srovnání s typem pokoje, za který jsme zaplatili, nám hotel zdarma poskytl o jednu třídu lepší, tedy dražší pokoj. (Pravděpodobně to bylo díky naší relativně dlouhé době pobytu)
SlužbyHotel má všechny služby odpovídající pěti hvězdám, z nichž jsme však relativně málo využili, protože jsme především přijeli odpočívat. Velkou radostí pro nás bylo, že zde nebyla animace a hosty se nesnažili násilím bavit.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Alena N.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Vzhledem k tomu, že zpět do Prahy byl odlet až ve 22:30, tak jsem se ptala v Invii zda je možné zaplatit si prodloužení pokoje. Bylo mi řečeno, že ano a poplatek bude do 20 euro. Naprosto lživá informace. Cena prodloužení byla 85 euro. Delegátka od CK byla skvělá. Při zpáteční cestě mi nebylo dobře. Nenechala mě stát ve frontě na odbavení a zavedla mě na začátek.
Vzhledem k tomu, že zpět do Prahy byl odlet až ve 22:30, tak jsem se ptala v Invii zda je možné zaplatit si prodloužení pokoje. Bylo mi řečeno, že ano a poplatek bude do 20 euro. Naprosto lživá informace. Cena prodloužení byla 85 euro. Delegátka od CK byla skvělá. Při zpáteční cestě mi nebylo dobře. Nenechala mě stát ve frontě na odbavení a zavedla mě na začátek.
Pláž přímo u hotelu vůbec není.
StravaVětšinou se opakující jídla. Některé jídlo nedodělané. Což v případě krevet není úplně ideální.
UbytovanieUbytování bylo krásné. Bohužel byly dost cítit odpady při návratu na pokoj po celém dni.
SlužbyPití na večeři si hradí každý sám. Což by možná nebyl takový problém, ale ceny jsou dost přemrštěné.
Voda 4 eura, džus 6 euro, nealko pivo 7 euro.
Stejné ceny mají samozřejmě i u bazénového baru, kde bylo v podstatě pořád prázdno a to i večer. Hosté chodili do nedalekého obchodu pro pití. Což bylo docela zvláštní, když barman neměl co dělat a každý kolem procházel s plnou igelitkou pití.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 1 193 € za os.








