Pro mě může být dovolená v Řecku – navzdory drobným nepříjemnostem – jen pozitivní vzpomínkou.., ale nemyslím si, že bych se na toto místo vrátil, protože ani pláž, ani okolí se mi opravdu nelíbily..
PlážPláž je přímo připojena k hotelu, stačilo přejít jen jednu silnici. Za slunečníky a lehátka se muselo platit, podle toho, jaký jsme si vybrali. (5 nebo 10 eur pro dvě osoby). Moře bylo velmi vlnité. Byly dny, kdy nebylo vhodné se koupat.
StravaS jídlem jsem nebyl vůbec spokojený. I když už nemám žádné iluze o řecké tříhvězdičkové polopenzi, toto to všechno překonalo!! Proto jsem také nejméně chtěl tuto stravu (polopenzi) vybrat, ale protože jsem ubytování rezervoval týden před odjezdem, už jsme nenašli dobrý apartmán bez stravy. S snídaní jsem byl spokojený, i když jíst každý den týden to samé... :O Měli jsme na výběr anglickou nebo kontinentální snídani. Kromě jedné výjimky jsme vždy volili anglickou: káva nebo čaj, sklenice ovocné šťávy, volské oko, slanina, smažené mini párky, fazole na rajčatech, dva plátky toustového chleba, trochu másla, džem a občas oříškový krém. Večeři raději ani nekomentovat. Něco jako řecký salát, ale spíš to vypadalo, jako by to bylo sesbíráno z talířů těch, co si vybírali à la carte.. Steakové brambory, ale jen minimální množství, ze kterého jsme si mohli nabrat, a jedno nebo dvě druhy masa.. Vypadalo to velmi špatně.. Vzhledem k tomu, že v hotelu fungovala normální restaurace s vysokými cenami, ale kvalitním jídlem, považoval jsem polopenzi za urážku.. Takže ani jednou jsme se z předem zaplacené částky pořádně nenajedli. Dokonce ani tzatziki nebylo k dispozici.. :(
UbytovanieKvalita ubytování odpovídala kategorii tříhvězdičkového hotelu. Očekával jsem dvoulůžkový pokoj, ale místo toho jsme dostali dobře vybavený apartmán s dvěma rozkládacími pohovkami navíc. (Jedna v ložnici, jedna v kuchyni) Zařízení bylo zcela nové, s velkou pohodlnou francouzskou postelí.
SlužbyBazén byl správný a kvalitní, klimatizace fungovala pouze za příplatek, wifi fungovalo ve všech společných prostorách (dokonce i na pláži). Hotelová restaurace je krásná, ale jak jsem již psal, je drahá ve srovnání s okolními místy. Všechno je modré a bílé. (trochu ve stylu Santorini.. :) )
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate