Lumír Rezek
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Naprosto splnil očekávání.
Naprosto splnil očekávání.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 541 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základe 134 hodnotení)
Lumír Rezek
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Naprosto splnil očekávání.
Naprosto splnil očekávání.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Svitlana P.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (1)
Filtrovať recenzie
Ilektra Vincencová
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkově spokojeni, počasí přálo - sice jednou se nemohlo koupat - velké vlny (červený prapor) - ale aspoň si tělo "odpočinulo" od náporu slunečního svitu. V jídelně kmitaly pracovnice s odnášením talířů, uklízením stolů pro dalšího strávníka. a bylo vidět, když ji někdo poděkoval, měly radost.
Celkově spokojeni, počasí přálo - sice jednou se nemohlo koupat - velké vlny (červený prapor) - ale aspoň si tělo "odpočinulo" od náporu slunečního svitu. V jídelně kmitaly pracovnice s odnášením talířů, uklízením stolů pro dalšího strávníka. a bylo vidět, když ji někdo poděkoval, měly radost.
"Našli" jsme si "svou" pláž, kde jsme trávili, bylo zde i méně lidí, písek, malé oblázky. Zajímavé bylo, že v moři dál od břehu byly větší kameny (hladké) ale o kus dál zas písek. Dost daleko bylo mělko, vhodné pro děti a také tu byli i rodinky s dětmi. každý, jsem tu měli svůj prostor a své "soukromí".
StravaLetěli jsme do Řecka, tedy jsem chtěla ochutnat řecká jídla a ty jsme si ochutnali. Chutnalo nám vše. jen jednou jsme vracela něco pro můj vkus moc sladké, jinak nám vše chutnalo. Dokonce jsem poprvé ochutnala kalamáry a byly chutné, přesněji řečeno mě chutnaly. Výběr byl vždy z několika jídel. Ovoce, zelenina, pití dostatek. Když jsem viděla jak někteří si dávají špagety anebo hranolky ... no jejich výběr. Chutnali nám jejich Pita se sýrem nebo se špenátem anebo to jejich sladké s ořechy a mandlemi. Bílý jogurt byl vynikající. nemohu si naříkat a komu nechutnalo, by mně zajímalo, co doma jí.
UbytovanieCo se týče hotelu, byl tří hvězdičkový. Byli jsme kdysi i na lepším, ale nám šlo o to, kde hlavu složit, většinu dne jsme někde byli. Jen v koupelně chyběla nějaká polička na odložení propriet jako je kelímek s kartáčkem na zuby, krémy, atd. Šatní skříň pro mně dost vysoko abych mohla uklidit ramínko na šaty. Vše čisté, každý den se vytíralo i balkon se vytíral. Jinak OK
SlužbySlužby jsme nepotřebovali. U bazénu bylo vše OK , měla jsem sebou řeckou konverzaci, pracovnice byli rády, že mluvím řecky a opravovaly mne, když jsem něco řekla špatně, což bylo pro mne fajn.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Karla Šišková
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená se nám moc líbila.
Dovolená se nám moc líbila.
Cesta na pláž trvala několik minut.
StravaStrava byla dobrá, pokaždé si bylo co vybrat dle chuti.
UbytovanieUbytování bylo příjemné, menší hotel s příjemným personálem.
SlužbyPersonál byl vstřícný a příjemný. Na dovolenou jsem jela po zlomenině kotníku s berlemi. Všichni mi vyšli vstříc a umožnili mi stále procházet restaurací k bazénu.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Jana Steinerová
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkově jsme byli spokojení. Drobné nedostatky byly vyřešeny.
Celkově jsme byli spokojení. Drobné nedostatky byly vyřešeny.
K moři jsme to měli cca 400 m, což byla příjemná procházka a po prozkoumání pobřeží jsme si vybrali místo, které nám vyhovovalo a přestože bylo o něco dále, stále jsme se tam vraceli. Krásné koupání.. už léta jsem nevydržela ve vodě celé hodiny.
StravaRozhodně jsme tu nestrádali, i když málokdy bylo jídlo teplé a to bez ohledu na to, kdy jsme přišli. Výběr byl trochu jednostranný, ale vždy jsme objevili, co nám chutnalo.
Co nás zarazilo byl zákaz vynášet jídlo z jídelny, protože jsme měli nárok i na oběd, ale vzhledem k tomu, že jsme obden jezdili na celodenní výlety, nakupovali jsme si i venku. Ale asi to byla hlavně i naše nezkušenost, protože jsme si všimli, že ostatní si běžně u snídaně udělali sendviče, které zabalili do ubrousků a hodili do báglu, čímž vyřešili oběd. Když jsme udělali totéž den před odletem, abychom měli snídani druhý den, nikdo se ani nepozastavil nad tím, že si v ubrousku odnášíme jídlo. Běda, když si někdo chtěl cokoliv odnést třeba jen k bazénu nebo na pokoj, to byl nekompromysně vrácen do jídelny s odkazem na místní zákaz. Můj dojem tedy byl, že šlo hlavně o nádobí, i když je otázka, jestli náhodou personál nerozlišoval podle barvy náramku.. polopenze nebo all exclusive?
Hotel byl příjemný, během chvíle jsme se tu zorientovali. Nadchnul nás bazén a okolo něj stromy obsypané granátovými jablky a limetkami, kvetoucí ibišky, hrozny vína nad barem, prostě příjemná atmosféra, kterou v podvečer umocňovala příjemná hudba.
SlužbyVelmi milá recepční, když jsme vlastní vinou uvízli ve výtahu "zachránili nás do 5 minut" ????, úklid pokoje.. nooo, s blížícím se odjezdem asi pokojské usoudily, že už nestojí za to.., bar u bazénu měl výběr asi jako v tříhvězdičkovém hotelu. Pokud člověk neočekává luxus, nic mu nechybí. Překvapila mě plavčice u bazénu, která celou dobu nespustila oči z naší vnučky, kdykoliv tam hupsla ????. Dítě zanořené skoro 2 hodiny pod vodou s přestávkami na nádech, to chce fakt pevné nervy???? (a to jsme si jí hlídali i my).
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Jaroslava L.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkem dobré
Celkem dobré
Pěkná
StravaOdpovídala 3*
UbytovanieBylo nutné vyměnit pokoj, přestal jít proud. I na novém pokoji bulo někdy nutné otevřít balkon, aby přestalo blikat světlo .
SlužbyZnuděná barmanka které jste si museli říci o každý kalíšek pití. Sami jste si nápoj mohli natočit jen v jídelně. Přestože snídaně byla do 10:00, pět minut před desátou vás z jídelny vyhodili, s tím, že bar bude od 11:00.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Milan V.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Za ty peníze to bylo vpohodě ????
Za ty peníze to bylo vpohodě ????
Pláž je nedaleko... Čistota je,ale těžký podpodprůměr.. Přístup do moře skalnatý , ale dá se najít úzké mezery díky kterým se dá dojít do míst, kde je písek...Jinak PET lavhe válející se na pláži a drobné odpadky patří asi ke standartu místa, kde jsme byli.
StravaStrava byla lehký podprůměr, ale člověk hlady neumřel. Co však je tragédie je káva...Pokud někdo potřebuje po ránu kávu tak tady je přejde chuť po prvním kroku.
UbytovanieKlasický *** hotel nečekat zázraky, ale svůj účel splnil..Co mě zarazilo byla zpoplatnění klimatizace.
SlužbyOsobně jsem nepřijel trávit čas na hotelu, ale žádný extra zábava tam nebyla...Snad kulábr jsem viděl, ale netuším v jakým stavu byl.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...