Apartmány Artemis Hodnotenie: 4/5 Cyprus, Protaras, Protaras
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Katastrofa - vybrali sme si hotel 2 hod transferom z letiska kvoli aquaparku a ten bol zatvoreny cely pobyt a uz je zatvoreny peknych par mesiacov…
Katastrofa - vybrali sme si hotel 2 hod transferom z letiska kvoli aquaparku a ten bol zatvoreny cely pobyt a uz je zatvoreny peknych par mesiacov…
Plaz bola krasna a cista, more tiez, vsade poridok, okolie hotela bolo nadherne…
StravaStrava bola naozaj zla…
UbytovanieLakaju na aquapark a ten nefunguje ????????
SlužbyMili personal.
Erzsébet Szűcsné Csipke
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Poměr ceny a užitné hodnoty je naprosto adekvátní
Poměr ceny a užitné hodnoty je naprosto adekvátní
od 868 € za os.
Martina T.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Tatiana K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Super dovolenka až na delegáta z CK.
Super dovolenka až na delegáta z CK.
čistá pláž, úžasná voda,
Stravastrava bola pestrá
UbytovanieIzba čistá
Službyboli dobré
Leo M.
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ač se jednalo o jiný hotel než jsme měli zaplacený byli jsme velmi spokojeni po všech stránkách.Pokud bylo moře rozbouřené byla možnost si vybrat z několika krásných bazénů v resortu.
Ač se jednalo o jiný hotel než jsme měli zaplacený byli jsme velmi spokojeni po všech stránkách.Pokud bylo moře rozbouřené byla možnost si vybrat z několika krásných bazénů v resortu.
Pláž u hotelu byla vždy upravená, osušky a lehátka zdarma, přístup do moře písek a pozvolný vstup.
StravaStrava formou polopenze byla velmi bohatá, rozmanitá a chutná.
UbytovanieUbytování v bungalovu na klidném místě v resortu bylo velmi příjemné, čisté a upravené.
SlužbySlužby hotelu byly na perfektní a bez závad.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Markéta V.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Na dovolenou hezky vzpomínáme, ale jen kvůli tomu, že jsme autem projeli ostrov a navštívili různá místa. Být jenom u hotelu a ne příliš hezké pláži není nic pro nás. Navštívili jsme zříceninu Heraklion, Girne, Nikosii a ostrov s oslíky. Všechna místa báječná. Také jsme byli na želví pláži. Hotel nám stačil, nejsme nároční. Hlady jsme taky neumřeli, vždy jsme si něco našli, co nám chutnalo, jen nám hodně chybělo ovoce a ryby. Ovoce jsme si proto sami kupovali. Nadšení jsme byli s kočiček, které jsou po celém hotelu. Každý večer jsme se s nimi u karet mazlili.
Na dovolenou hezky vzpomínáme, ale jen kvůli tomu, že jsme autem projeli ostrov a navštívili různá místa. Být jenom u hotelu a ne příliš hezké pláži není nic pro nás. Navštívili jsme zříceninu Heraklion, Girne, Nikosii a ostrov s oslíky. Všechna místa báječná. Také jsme byli na želví pláži. Hotel nám stačil, nejsme nároční. Hlady jsme taky neumřeli, vždy jsme si něco našli, co nám chutnalo, jen nám hodně chybělo ovoce a ryby. Ovoce jsme si proto sami kupovali. Nadšení jsme byli s kočiček, které jsou po celém hotelu. Každý večer jsme se s nimi u karet mazlili.
Pláž u hotelu byla na první dojem velkým zklamáním....všude hrozně moc chaluh, smradu a odpadků (které jsou teda bohužel na Kypru úplně všude). Pláž hodně přelidněná. Čas jsme tam pak moc netrávili a raději jezdili po ostrově na jiná místa. Když byly velké vlny, na vyblbnutí to bylo fajn, ale jinak za nás nic moc.
StravaPrůměrná. Vše se hodně opakovalo a člověk si musel najít co mu chutnalo a co ne. Moc mi chybělo ovoce, které na dovolené u moře očekávám a taky nějaké ryby. Jejich mleté maso nám nechutnalo, hodně smrdělo. Ale zase jejich saláty, polévky nebo palačinky byly výborné. :-)
UbytovanieUbytování v pořádku, stejně člověk tráví svůj čas venku. Kladně hodnotím lednici, kde si nechávali vychladit vodu a tady varnou konvici a klimatizaci. Sprcha byla jenom hodně slabá a při nastěhování nebyl vynesený koš (kam se hází i použitý toaletní papír). Nicméně jsme to nahlásili a vše ok.
SlužbyNic moc jsme nevyužívali, jen večer bylo dost mrtvo, takže nebýt dalšího páru, se kterým jsme hráli karty, byla by nuda.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Ludmila K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Super dovolená,dobrá cena,výborná kvalita
Super dovolená,dobrá cena,výborná kvalita
Pláž je veřejná,tudíž neudržovaná,přístup je horší,ale boty do vody to jistí.Na ostrově dost fouká,tudíž jsou tam i větší vlny,slunečníky tam nehledejte a lehátek je tam poskromnu.Nám to ale nevadilo,my jsme se vyřádili ve vlnách a pak se šli slunit k bazénu,který byl čistý a velký.
StravaByla výborná!Není takový výběr,jako v nějakém 4hvězdičkovém hotelu,ale je chutná,pestrá,pořád se doplňuje,spousta zeleniny,ovoce už méně.
UbytovaniePokoje dostačující,prostorný balkon,každý den úklid,výhled je u většiny pokojů na moře,chybí alespoň malá lednička,klimatizace za poplatek-5euro na den.
SlužbyPersonál ochotný,usměvavý,je tam i jeden číšník,co komunikuje česky.......velká výhoda pro nás jazykoneznalce :-)animační programy moc nefungují a nevýhoda all inclusive je,že bar s pitím otvírají až v 11:30 a zavírají už ve 22:00hod.,sice mají ještě otevřeno,ale už se to platí
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Erika B.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hotel se nachází v nádherném prostředí, které je v zásadě čisté a upravené. Asi 60 % personálu tvořili mladí maďarští studenti, ale místní byli také velmi milí. Plnou penzi jsme si zbytečně neobjednávali, částečně proto, že jídlo nebylo příliš chutné a strava byla jednotvárná, proto jsme většinou objevovali v městě řadu útulných míst. Ostrov je naprosto bezpečný, není nejlevnější, ale lze zde koupit kvalitní jídlo a obvykle jsme zažívali velmi milou obsluhu. Velmi příjemně jsem byl překvapen, od této dovolené jsem moc nečekal, protože jsme se museli rozhodnout docela rychle, Invia nám našla tuto možnost, za což jí patří věčná vděčnost. Moc děkujeme!
Hotel se nachází v nádherném prostředí, které je v zásadě čisté a upravené. Asi 60 % personálu tvořili mladí maďarští studenti, ale místní byli také velmi milí. Plnou penzi jsme si zbytečně neobjednávali, částečně proto, že jídlo nebylo příliš chutné a strava byla jednotvárná, proto jsme většinou objevovali v městě řadu útulných míst. Ostrov je naprosto bezpečný, není nejlevnější, ale lze zde koupit kvalitní jídlo a obvykle jsme zažívali velmi milou obsluhu. Velmi příjemně jsem byl překvapen, od této dovolené jsem moc nečekal, protože jsme se museli rozhodnout docela rychle, Invia nám našla tuto možnost, za což jí patří věčná vděčnost. Moc děkujeme!
Úžasné.
StravaStřední.
UbytovanieDobře.
SlužbySkvělé.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Kristýna Nováková
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Malinká a vstup do moře kamenitý. Dojížděli jsme k pláži u hotelu Golden Coast. Dá se to dojít i pěšky, ale do města musíte autobusem, takže si ten lístek stejně koupíte, tak proč ho nevyužít. Lístky se prodávají denní nebo týdenní. Jinak obecně jsou na Kypru a v Protarasu velice pěkné pláže s bílým pískem. Pláže bývají čisté a opravdu pěkné, jen u tohohle hotelu trochu chybí.
StravaStrava výborná. Opravdu snad každý večer jiné jídlo, kuchyně vždy měla nějaké zaměření a setkali jsme se zde třeba i s mexickou nebo čínskou kuchyní, což není u řeckých/kyperských hotelů moc obvyklé. Obědy byly podobné, ale moc jsme nechodili. Snídaně byly vždy stejné, ale je tam obrovský výběr, takže když budete chtít, můžete si dát každý den něco jiného. Vařili opravdu dobře.
UbytovaniePokoje byly opravdu velmi pěkné, nové, moderně vybavené. Nás bohužel dali do apartmánu, což znamenalo jeden "průchoďák" a vybavení druhého pokoje poloviční. Jako kompenzaci nám dali all inclusive.
SlužbyOdpovídaly poočtu hvězdiček.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Vladimír Matela
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
bez připomínek
Stravabez připomínek
Ubytovaniebez připomínek
Službybez připomínek
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Katarína H.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hotel uz ma svoj vek a je to vidiet na jeho opotrebovani vo vnutornych priestoroch. Je to klasicky maly typ hotela,prevazne na par noci. Plaze su verejne a treba prenajat lehadlo a slnecnik ( 2.5 EUR / ks ) s tym ze po celom pobrezi Cypru je to rovnako. Iba malo hotelov ma svoje lehadla so slnecnikmi a hlavne priamo na plazi.
Hotel uz ma svoj vek a je to vidiet na jeho opotrebovani vo vnutornych priestoroch. Je to klasicky maly typ hotela,prevazne na par noci. Plaze su verejne a treba prenajat lehadlo a slnecnik ( 2.5 EUR / ks ) s tym ze po celom pobrezi Cypru je to rovnako. Iba malo hotelov ma svoje lehadla so slnecnikmi a hlavne priamo na plazi.
Plaz bola asi najlepsia aj ked nie sukromna k hotelu ale bola pieskova v tejto casti. Dalej na jednu stranu su utesy a na druhy zacinaju kamene, takze plaz asi najlepsia v tejto casti. Plaze su verejne a malo hotelov ma vlastne lehadla a slnecnik
StravaStrava je ako pri malych hotelovych komplexoch zopar pultov na vyber takze neocakavat velky a rozmanity vyber ani pri ranajkach, obede alebo vecerach. Vo vacsine sa ranajky opakuju, obed a vecera sa ciastocne meni.Ale celkovo strava bola chutna
UbytovanieTrebalo by celkovu rekonstrukciu interieru hotela kedze je opotrebovany - nadute parkety, opotrebovana kupelna, opotrebovane postele a matrace velmi makke.
SlužbyViacmenej odmerany pristup hlavne na recepcii ( nie vsak kazda recepcna, niektora bola prijemna ). Plazove uteraky maju nedostatok a nepodari sa ich zohnat a hotelova recepcia neurobi vela pre to aby bola k zakaznikovi prijemna alebo aby urobila vsetko pre to aby zakaznikovi vyhovela podla ponukanych sluzieb.
Ewa K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 685 € za os.
Oszkár Balog
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Renata K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená dobrá, prostorné ubytování, jídlo výborné, bazén a moře super! Ale úroveň služeb na **** pokulhává, nepříjemný manažer- při prvním vstupu do recepce jsme byli bohužel svědky velmi nepříjemné scény mezi manažerem a ruskými hosty - sprosté pohrdavé jednání ze strany personálu :-(((. Mimochodem, ruské klientely je v tímto hotelu naprostá většina. Scéna nám pokazía začátek dovolené. Chtěla jsem dokonce změnit hotel, ale cestovní kancelář nabídla jiný hotel pouze po plné nové! úhradě celé dovolené a potom by se vše řešilo reklamací, kterou by také nemuseli uznat. Také jsem v požadavcích uváděla blízkost centra, to tedy opravdu nebylo. Jezdili jsme autobusem za 1,5 € 2-3x denně.
Dovolená dobrá, prostorné ubytování, jídlo výborné, bazén a moře super! Ale úroveň služeb na **** pokulhává, nepříjemný manažer- při prvním vstupu do recepce jsme byli bohužel svědky velmi nepříjemné scény mezi manažerem a ruskými hosty - sprosté pohrdavé jednání ze strany personálu :-(((. Mimochodem, ruské klientely je v tímto hotelu naprostá většina. Scéna nám pokazía začátek dovolené. Chtěla jsem dokonce změnit hotel, ale cestovní kancelář nabídla jiný hotel pouze po plné nové! úhradě celé dovolené a potom by se vše řešilo reklamací, kterou by také nemuseli uznat. Také jsem v požadavcích uváděla blízkost centra, to tedy opravdu nebylo. Jezdili jsme autobusem za 1,5 € 2-3x denně.
Čistá, krásná, v sezóně asi pěkně plná. Moře teplé a čisté.
StravaVýborná pestrá velké množství. Pokud přijdete na večeři později, musíte si hledat čisté příbory. Slovenští studenti příjemní, milí.
UbytovanieVelký rozlehlý pokoj, balkón s výhledem na bazén a do zahrady. Bohužel jsme bydleli v blízkosti rušné silnice, provoz nás budil.
SlužbyCelkem čisto, zahrada pěkná udržovaná. Pokoj už vybydlený, ale ručníky čisté každý den.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Vladimír Kavan
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
V první polovině září klidná destinace. Hotelové služby na velmi dobré úrovni. Příjemný a ochotný personál. Ideální pro relaxačně rekreační aktivity.
V první polovině září klidná destinace. Hotelové služby na velmi dobré úrovni. Příjemný a ochotný personál. Ideální pro relaxačně rekreační aktivity.
Ideální i pro rodiny s dětmi. Pláč cca 10 min. volné chůze od hotelového pokoje. Plážová souprava pro 2 osoby na den 7,5 E.
StravaPolopenze - kvalitní standard.
UbytovanieCelkový dojem velmi dobrý.
SlužbySlužby hotelu na odpovídající úrovni.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Pavol Mihál
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolenka bola veľmi dobra vyborna.
Dovolenka bola veľmi dobra vyborna.
Plaz v Latchi nieje prilis dobra kamenista, vysoke vlny, co mi ale nevadi. My si najdeme vzdy plaz ktora sa nam paci v okoli. Chodili sme pravidelne na Modru Laguna na bycikloch co je dobra plaz.
StravaStrava bola super paradny vyber a chutne jedla.
UbytovanieExterier bol prekrasny paradna zahrada. Ubytovanie inak v pohode az na dva svaby ktore som nasiel na izbe. Prsalo okna trocha netesnili. Na zaver bolo neprijemne ze nas prestahovali do ineho hotela. Inak pekneho a lepsieho co sa tykalo kvality izieb.
SlužbyV hoteli sa mi pacilo vsetko bolo fanj. Ticha lokalita mimo sezoni. Bol som rad ze som mimo Paphos.
Anna B.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
S organizací jsme velmi spokojeni, strávili jsme nádherných 5 dní v "ráji".
S organizací jsme velmi spokojeni, strávili jsme nádherných 5 dní v "ráji".
Marián B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Lenka Dobešová
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
pláž byla maličká,moře nebylo moc čisté,lehátka bylo potřeba rychle obsadit ráno, ale během dne se uvolnila
StravaRozmanitá,pestrá,celodenní jídlo, odpolední svačiny
UbytovaniePokoje pěkné,jen přistýlka pro dítě byla horší
Službyjelikož je syn sportovec,byli jsme zklamáni z fitnes, na které jsem se před dovolenou dotazovala a bylo mi řečeno, že je na dobré úrovni a nelíbilo se nám, že připojení k internetu fungovalo pouze u recepce a muselo se platit.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Soňa Hermová
Overená recenzia Dátum pobytu: Apríl 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pěkná, místy odpadky, ale tamní moře vše vynahradí.
StravaVýborná, jen díky dřívějšímu odletu, než bylo plánováno, jsme přišli o snídani a celé dopoledne u moře.
UbytovanieViz bod 1.
SlužbyVýborné, ochotný personál.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Výborný hotel a služby, drobnosti ktoré nefungovali tak ako boli deklarované sa dali v pohode vyriešiť (výmena uterákov).
Kľudné okolie - skoro žiadne "kultúrne vyžitie" v blízkom okolí, no dá sa ísť do mesta busom/autom.
Výborný hotel a služby, drobnosti ktoré nefungovali tak ako boli deklarované sa dali v pohode vyriešiť (výmena uterákov).
Kľudné okolie - skoro žiadne "kultúrne vyžitie" v blízkom okolí, no dá sa ísť do mesta busom/autom.
Piesková, hotelová, lehátka a slnečníky v cene, plážový bar s občerstvením a snackmi.
StravaVynikajúca. Ak nemáte plnú penziu, možnosť stravovania a'la carte. V rámci plnej penzie podľa vyťaženosti hotela - v čase nášho pobytu sa počty hostí striedali - nám vzhľadom na nízky počet neponúkali vždy obed formou bufetových stolov, ale navarili z jedálneho lístka, bez príplatku. Stejk za 30? Fantastické risotto pripravované a servírované pri Vašom stole z kusa syra? No problem. Šéfkuchár fantastický.
UbytovanieHotel čistý, pekný, vybavenie zmodernizované, personál milý, usmiaty, ústretový. Vedľa hotela prebieha stavba, ak máte ubytovanie štandardná izba s bočným výhľadom na more, ste vedľa stavby. Upgrade na recepcii bez problémov (podľa kapacity).
Jedna drobná nepríjemnosť - pri zmene izby som nechtiac nechal adaptér do elektrickej zásuvky aj s nabíjačkou na mobil v pôvodnej izbe - na centrálnom stolíku pod zrkadlom. Po zistení som si vyžiadal na recepcii prístup do pôvodnej izby (zistil som to v priebehu pol hodiny od presťahovania sa). Recepčný zároveň volal manažérku upratovačiek, no vraj nič nenašli. Keď som prišiel na izbu, bola uprataná, nikto tam nebol. Vo vedľajšej izbe sa práve upratovalo. Obzeral som sa po izbe, do cca minúty prišla manažérka upratovačiek, na chodbe sa opýtala upratovačky čo práve upratovala vedľajšiu izbu či nenašla uvedené predmety, po jej zápornej odpovedi vošla ku mne a ochotne sa pridala k hľadaniu. Nič sme nenašli, vyšiel som teda von a oslovil som upratovačku či upratovala danú izbu. Po kladnej odpovedi som ju požiadal o vydanie adaptéru a nabíjačky. Siahla do vreca so špinavým povlečením a vytiahla ich :-) Poďakoval som sa jej, a poprial do budúcna všetko dobré.
Posunul som info vedeniu hotela.
Výborné. Sem tam nevymenené uteráky v izbe - hodili sme ich do vane (nie na zem) - asi teda naša chyba - boli následne iba poskladané a zavesené ako čisté v kúpeľni. Vyriešené na mieste s pani upratovačkou, bez problému. Personál všeobecne milý, usmievavý a v pohode.
Radka N.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Od objednání, až po samotný návrat výborná komunikace i zajištění služeb. Vše klaplo na výbornou, žádné čekání apod. Vhotelu velmi milý, příjemný personál, vždy usměvavý, kde rozhodně host je na prvním místě.
Od objednání, až po samotný návrat výborná komunikace i zajištění služeb. Vše klaplo na výbornou, žádné čekání apod. Vhotelu velmi milý, příjemný personál, vždy usměvavý, kde rozhodně host je na prvním místě.
Pláž menší, čistá, denně uklízená, slunečníky, dostatek košů, lehátek. Velmi pozvolný a dlouhý vstup do moře, bez kamínků, čistá voda, bez trávy, což u vedlejších hotelů vždy neplatilo. Označení modrou vlajkou oprávněné. Možné vodní sporty, ale ceny trochu vyšší, než např. v Řecku, Turecku apod.
StravaJídlo bohaté, každý si našel své, večeře tématicky zaměřené (př. Asie, Itálie, Indie...), nápoje jakékoliv k jídlu bez omezení. Na pláži a u bazénu rovněž, tak jak bylo u All incl. uvedeno.. v září už ale bylo málo ovoce, jen blumy, hrozno, banán.
UbytovanieUbytování odpovídalo kategorii, jen je lepší mit pokoj směrem na zahradu a moře, bohužel příplstek neni malý, ale hotel je přímo na křižovatce 4proudé komunikace a hluk neustává ani c noci. V popisu hotelu se uvádí, že bohaté nákupní možnosti jsou před hotelem, včetně taveren atd. Tak to nebylo. Jeden malý obchůdek přímo na křižovatce, kde sice bylo vše, ale na tolik hotelů v okolí je to málo. Taverna 1, v září zavřená, hlásající, že provozuje ruské karaoke. Možná dobře, že nefungovala. Naopak podél všech hotelů, podél moře je zbudovaná příjemná promenáda umožňující procházku v klidu, bez hluku aut... spojení do Limassolu výborné, zastávka přímo u hotelu, autobus co 10 min, jízdní řád k dispozici v hotelu souhlasil a cena 1,5 EUR.
SlužbyVšude čisto, u bazénu, v zahradě, na pláži. Personál velmi milý, usměvavý. Lehátka, slunečníky bez poplatků, možná denní výměna osušek skutečně fungovala...
V září už žádné programy, takže i klid na rekax.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jozef R.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Kvalitný hotel pri výbornej piesočnej pláži. Turistické centrum mesta a prístav v pešej dostupnosti od hotela.
Kvalitný hotel pri výbornej piesočnej pláži. Turistické centrum mesta a prístav v pešej dostupnosti od hotela.
Robert Volek
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
V podstate OK, len po príchode domov sme zistili ( vyrážky po celom tele ) , že sme boli poštípaní plošticami, čo je spomenuté o tomto hoteli na internete aj od iných turistov .
V podstate OK, len po príchode domov sme zistili ( vyrážky po celom tele ) , že sme boli poštípaní plošticami, čo je spomenuté o tomto hoteli na internete aj od iných turistov .
Najväčšie sklamanie zo zájazdu - úzka pláž, kamenistý vstup do mora a more plné morských rias. S Tureckom sa to nedá porovnať .
StravaStrava kvalitná, len dosť jednotvárna , akurát tak na 7 dní .