Máte výborný vkus, naši zákazníci boli s týmto hotelom nadmieru spokojní.

od 2 637 EUR za osobu

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 89 195

Poloha

Veľmi luxusný hotelový rezort je situovaný na pokojnom mieste s nádherným panoramatickým výhľadom na pobrežie, priamo pri nádhernej piesčitej pláži (ocenená Modrou vlajkou EÚ), len 8 km od centra živého letoviska Limassol. Nákupné možnosti a zábavu majú hostia priamo v rezorte alebo v jeho blízkom okolí (obchody, taverny, požičovne automobilov a motocyklov). Do centra Limassole dopraví klientmi spoľahlivá miestna doprava (zastávka v blízkosti hotela). Medzinárodné letisko Larnaca je vzdialené 70 km.

Vybavenie

Prestížnej plážový rezort disponuje 310 luxusnými izbami a apartmánmi rozmiestnenými v modernej šesťposchodovej budove s nádherným panoramatickým výhľadom na more. Klientom je k dispozícii priestranná vstupná hala s recepciou, zmenárňou, trezory a lobby barom, hlavná reštaurácia, štýlová a la carte reštaurácie (medzinárodná kuchyňa, grécka, talianska, orientálne), kaviareň, minimarket, obchodná arkáda, kadernícky salón, obchodík so suvenírmi, posilňovňa, konferenčná miestnosť (moderné vybavenie), internetový kútik (za poplatok), WiFi pripojenie (v lobby zdarma), sauna, vírivka, luxusné SPA centrum, spoločenská miestnosť so satelitnou TV, herňa, práčovňa (za poplatok), úschovňa batožiny, požičovňa automobilov, vnútorný vyhrievaný bazén, 2 veľké vonkajšie bazény, detský bazén, snack bar pri bazéne, opaľovacia terasa (lehátka a slnečníky zadarmo), detské ihrisko, mini klub, športoviská a parkovisko.

Ubytovanie

Veľmi elegantne zariadené, priestranné dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky sú vybavené sociálnym zariadením (sprcha a vaňa s vírivkou, toaleta, fén, kozmetické prípravky, župany), telefónom, klimatizáciou, rádiom, satelitný LCD TV, stanicou pre iPod, minibarom, setom na prípravu kávy a čaju, trezorom (za poplatok) a balkónom alebo terasou. Hotel má niekoľko izieb prispôsobených hendikepovaným klientom (na vyžiadanie). Detská postieľka a vysoká jedálenská stolička je k dispozícii na vyžiadanie (zdarma). WiFi na izbe je k dispozícii zadarmo. Izby s bočným a priamym výhľadom na more, rodinné suity a štúdiá sú na vyžiadanie (za poplatok). Všetky izby sú nefajčiarske.

Strava

Raňajky podávané formou bohatého bufetu. Hostia si môžu objednať večere podávané formou bufetu (nápoje za poplatok). Pri večeri je vyžadované formálne oblečenie (dlhé nohavice u mužov). Hostia môžu povečerať aj v niektorej zo štýlových a la carte reštaurácií.

Služby

Moderný prázdninový a SPA rezort si získava svojich hostí polohou priamo pri krásnej pláži, vynikajúcou kuchyňou, luxusným SPA centrom aj pestrou ponukou služieb a ich prvotriedne úrovní. Zabezpečuje pravidelné animačné programy pre deti (súťaže, kreatívne dielne, kvízy, detský bazén) i dospelých a zábavné večerné show (cyperskej večery, tanečné večery, show cooking). Umožňuje športové aktivity ako napr. Cvičenie vo fitness, aerobik, vodnú gymnastiku, vodné pólo, tenis, stolný tenis, biliard, plávanie a motorizované aj nemotorizované vodné športy na pláži za poplatok (napr. Loďky, vodné bicykle, windsurfing, vodné lyžovanie, paragliding, motorové člny, jazdy na banánoch, šnorchlovanie). Pre relaxáciu je určené exkluzívne SPA centrum s celým radom procedúr ako napr. Masáže, telové zábaly, hydromasáže, balneoterapia, thalasso terapia, aromaterapia, sauna, vírivka, solárium, parný kúpeľ, manikúra, pedikúra a kozmetické ošetrenie.

Služby za poplatek

Služby SPA centra, internet, požičovňa automobilov, stráženie detí, večera, potápačská škola, vodné športy na pláži.

Pláž

Krásna, privátne piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, priezračne čistou vodou a sezónne ponukou vodných športov (za poplatok) sa nachádza priamo pred rezortom. Klientom sú k dispozícii služby plážového baru, sprchy a ležadlá so slnečníkmi (za poplatok). Pláž bola ocenená prestížnou Modrou vlajkou EÚ za kvalitu a čistotu vody.

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 0 m
 • Vzdialenosť od centra mesta 8 km
 • Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén áno
 • Vnútorný bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo, Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo áno
 • TV áno
 • Minibar áno
 • Chladnička áno
 • Detský kútik, Detské ihrisko áno
 • Tenis áno
 • Golf áno
 • Surfovanie áno
 • Potápačské centrum áno
 • Fitness áno

Recenzia hotela

Hodnotenie 4,7/5
Invia

Skvelé (8 hodnotení)

Ubytovanie 4,7/5

Strava 4,7/5

Okolie 4,7/5

Cena 4,3/5

36. najlepšie hodnotený z 1156 hotelov v Cyprus

Anonym September 2013

Dátum pobytu: 2.9. - 9.9.2013

Hodnotenie 4,3/5
Celková spokojenost s drobnými výhradami - viz dále
Celkové hodnotenie

Celková spokojenost s drobnými výhradami - viz dále

Ubytovanie 5,0/5

Strava 4,5/5

Okolie 3,5/5

Cena 3,5/5

Ubytovanie
Velmi pěkné, čisté, jacuzzi na pokoji -skvělé!

Strava
Předražené nápoje (např. láhev vody 4 Euro), ale fantastické dorty!

Služby hotela
Upřímná snaha, aby hosté byli maximálně spokojeni, 90 % klientů Rusové

Pláž
Ze strany hotelu velká snaha o čistotu pláže a servis na pláži, pozvolný vstup do moře, ale tmavý písek, občas trochu zkalená voda (blízkost přístavu Limassol)

Filtrovať recenzie

Anonym September 2013

Dátum pobytu: 2.9. - 9.9.2013

Hodnotenie 4,3/5
Celková spokojenost s drobnými výhradami - viz dále
Celkové hodnotenie

Celková spokojenost s drobnými výhradami - viz dále

Ubytovanie 5,0/5

Strava 4,5/5

Okolie 3,5/5

Cena 3,5/5

Ubytovanie
Velmi pěkné, čisté, jacuzzi na pokoji -skvělé!

Strava
Předražené nápoje (např. láhev vody 4 Euro), ale fantastické dorty!

Služby hotela
Upřímná snaha, aby hosté byli maximálně spokojeni, 90 % klientů Rusové

Pláž
Ze strany hotelu velká snaha o čistotu pláže a servis na pláži, pozvolný vstup do moře, ale tmavý písek, občas trochu zkalená voda (blízkost přístavu Limassol)

Mapa a oblasť

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Doprava letecky

04:00 h

Popis

Ide o druhé najväčšie mesto Cypru a rozhodne najväčší a najdôležitejší prístav, ktorý odbavuje cestovné i nákladné lode. Základom pre vznik mesta bol antický Amáthous, ktorého pozostatky je možné vidieť tu a tam a na jeho mieste sa dnes týčia do výšky moderné hotely. 
Limassol je známy ako centrum vinárskeho priemyslu a ako centrum obchodu s nápojmi vôbec, známe je napr. pivo miestnej výroby KEO alebo kvalitné ovocné šťavy a vína. V mestských záhradách sa pravidelne konajú bujaré vinárske slávnosti a festivaly. 
Miestni architektonický mix zahŕňa stavby z mnohých rôznych období - od Osmanov, Križiakov až po súčasné moderné hotelové a priemyselné zóny. Známou pamiatkou je rovnomenný hrad, dnes spojený s múzeom byzantských predmetov, brnení a keramiky, na ktorom sa v roku 1191 ženil Richard Levie srdce s nevestou, ktorú si sem prišiel vyslobodiť zo zajatia obyvateľov Cypru. V okolí hradu je množstvo tržníc ponúkajúcich rôzne ručne vyrábané výrobky, korenie, olivy, dary mora, apod. Najstaršie osídlené miesto mesta dnes leží pod mnohými hotelmi na východnom okraji dnešného Limassolu. Neprehliadnuteľný je tiež minaret patriaci k najväčšej mešite v meste. 
Miestne pláže sú miestami piesočnaté, miestami kamienkové. Lokalít vhodných na kúpanie je tu menej než v iných letoviskách, ale sú. Hotely sa snažia nahradiť chýbajúce pláže všadeprítomnými bazénmi, poskytujú i široké spektrum ďalšieho vyžitia, predovšetkým športového - stolný tenis, futbal, nohejbal, biliard, apod. 
Je tiež možné podniknúť niektoré z mnohých výletov po okolitých pamiatkach, pokiaľ by vám tie miestne nestačili, napr. na staroveké nálezisko Kourion či Amathous alebo do amfiteátru v Episkopi.
 • Vzdialenosť od pláže 0 m
 • Vzdialenosť od centra mesta 8 km
 • Doba letu Doba letu z Bratislavy 04:00

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 35 °C v noci 18 °C

 • Teplota vody 27 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 34 °C v noci 18 °C

 • Piatok 35 °C v noci 18 °C

 • Sobota 32 °C v noci 18 °C

 • Nedeľa 35 °C v noci 19 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December