Jana L.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2025
Krásny čistý hotel, krásne okolie, skvelá strava, veľmi ochotný personál. Nemám čo vytknúť. Veľká priestranná izba s terasou a lehátkami.
Krásny čistý hotel, krásne okolie, skvelá strava, veľmi ochotný personál. Nemám čo vytknúť. Veľká priestranná izba s terasou a lehátkami.
Skvelá, čistá
StravaSkvelá talianska kuchyňa
UbytovanieSkvelé, krásna čistá priestranná izba s terasou a lehátkami.
SlužbyVšetko skvelé, ako mínus hodnotím veľmi studená voda vo vírivke. Tým pádom nepoužiteľná.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







