Darina V.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Postarší hotel, ale skvěle udržovaný. Má výbornou polohu (v okolí obchody, restaurace), v blízkosti autob. zastávky, lze se tak snadno a rychle dostat do přístavu nebo staré části města. Krásná pláž téměř u hotelu, projdete jen zahrádkou, žádné oddělení hlavní komunikací. Skvělá nabídka jídla a alkoholických i nealkoholických pití. Celkové má hotel skvělé zázemí pro děti, spotoviště a vše ostatní. Ve finále, není co vytknout. Téměř na většině hotelů, zákaz vynášení skla a jídla z jídelny. Tady vše naprosto volné. Můžete si vzít cokoliv na pokoj, na pláž....nikdo Vás v tomto ohledu neomezuje.
Postarší hotel, ale skvěle udržovaný. Má výbornou polohu (v okolí obchody, restaurace), v blízkosti autob. zastávky, lze se tak snadno a rychle dostat do přístavu nebo staré části města. Krásná pláž téměř u hotelu, projdete jen zahrádkou, žádné oddělení hlavní komunikací. Skvělá nabídka jídla a alkoholických i nealkoholických pití. Celkové má hotel skvělé zázemí pro děti, spotoviště a vše ostatní. Ve finále, není co vytknout. Téměř na většině hotelů, zákaz vynášení skla a jídla z jídelny. Tady vše naprosto volné. Můžete si vzít cokoliv na pokoj, na pláž....nikdo Vás v tomto ohledu neomezuje.
Pláž top. Průzračná voda, spíše klidnější (zátoka), malé vlny, krásná pláž, téměř u hotelu. Klídek, sportovní vyžití....zde není co vytknout. Nikdy se nevracíme na jedno místo, ale sem bychom se klidně i vrátili. Taktéž i do hotelu. Budu určitě doporučovat dále.
StravaChutná, kvalitní a obměňovaná. Každý se vybere a přijde si na své.
UbytovaniePokoj standardní, koupelna horší, starší, ale na tu sprchu a vyčištění zubů je to myslím dostačující :)
Balkónek prostorný, pokud si připlatíte tak i pěkný výhled na bazén a dokonce na moře (pokud vás tedy neubytují v prvním nebo druhém patře :-D )
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







