Izabella S.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2025
Malý, komorní hotel, který je i přes svůj věk velmi čistý. Personál je příjemný a velmi přátelský. Snídaně je dostatečná, i když je nejlepší nečekat na poslední chvíli, protože nemusíte mít moc na výběr.
Malý, komorní hotel, který je i přes svůj věk velmi čistý. Personál je příjemný a velmi přátelský. Snídaně je dostatečná, i když je nejlepší nečekat na poslední chvíli, protože nemusíte mít moc na výběr.
V snídani si každý najde to své: sladké, slané, masité i bezmasé.
UbytovaniePokoj byl čistý, uklízeli každý den (klimatizace, TV, lednice, obrovská a pohodlná postel, fén k dispozici na recepci). Osobně mi jako milovníkovi kávy chyběla rychlovarná konvice.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)




