Cítili jsme se velmi dobře, byli jsme se vším spokojeni.
PlážBylo to úžasné, blízko ubytování. Je jasné, že za všechno se platí, od toalet po lehátka, na bezplatné pláži ve špičce ani špendlík neuhodíte.
StravaBylo by fajn, kdyby byla možnost polopenze, all-in by bylo moc, jen snídaně nestačila.
UbytovanieOstatní hotely v okolí ubytování pořádaly obrovské večírky až do 11 hodin, což je samozřejmě slyšet. Pláž, která je otevřená celý den, je zábavní park ve stylu párty, takže to není chyba ubytování, nám to nevadilo, hluk po 11 hodině výrazně ustal.
SlužbyHřiště se nám jako malému dítěti moc hodilo. Žádné jiné hřiště jsme nenašli, všechny hotely ho mají.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate