Je jasné, že nejlepší léta hotelu jsou za ním. Nebyla to katastrofa, ale rozhodně to není 5hvězdičkový hotel.
PlážPláž je krásná a velmi blízko hotelu. Voda byla většinu dní, kdy jsme tam byli, strašně pokrytá řasami, ale jakmile řasy zmizely, podmínky byly perfektní.
StravaVelmi špatné. Jídlo bylo bez chuti. Naprostý nedostatek rozmanitosti, v podstatě stejné pokrmy k snídani, obědu a večeři každý den (možná každý druhý den nové). Kvalita chyběla. Dá se však říci, že jídlo ve většině restaurací ve městě bylo stejně otřesné.
UbytovaniePostele jsou obecně pohodlné a pokoje prostorné.
SlužbyVoda v bazénu byla neuvěřitelně studená a na tak velký hotel nebylo kolem bazénu moc místa. Tobogán byl k dispozici, ale jen jednou denně a na krátkou dobu. Zábava byla zajištěna denně (nebyla nijak zvlášť působivá, ale byla a bylo jasné, že se personál snažil, jak mohl). Nápoje se podávaly bez problémů. Plusem byla herna s hernami a PlayStationem. Posilovna byla... a to bylo vše, protože fungovaly pouze dva z osmi strojů v posilovně a posilovna byla na slunné straně, bez klimatizace. Sauna byla také zklamáním – je to obrovský hotel, ale sauna je otevřená jen dvě hodiny denně.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate