Károlyné I.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2025
Celkově bychom si znovu vybrali Invii, Bulharsko a hotel Hrizantema.
Celkově bychom si znovu vybrali Invii, Bulharsko a hotel Hrizantema.
Pláž je písčitá a čistá. Viděli jsme, že sbírali odpadky i přes den. Na tak čisté pláži jsme ještě nikdy nebyli.
Jídlo bylo vydatné, každý si u každého jídla našel, co potřeboval.
UbytovanieUbytování bylo takové, jaké jsme dle předběžných informací očekávali.
SlužbyHotelové služby byly opravdu skvělé. Dvakrát denně, ráno a odpoledne, se dalo nějak cvičit. Zumba, aqva fitness, ranní cvičení. Animátoři zabavili děti fotbalem, vodními hrami atd.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)









