Joanna G.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2025
Pobyt v hotelu Dunav mě mile překvapil. Po příjezdu jsme dostali náramky, kufry jsme si odložili do pokoje, šli na snídani a pak do města. Jakmile jsme věděli, kam jít – k moři nebo do restaurace – vrátili jsme se na večeři. Bylo to vynikající. I když mám střevní problémy, našel jsem si něco k jídlu. Po večeři jsme se posadili ve vstupní hale a dali si drink na oslavu naší dovolené. Klíče jsme dostali ve 14:00 a jeli výtahem. Pokoj byl velmi příjemným překvapením. Dvě oddělené postele a přistýlka. Byla tam skříň, stůl a stolička. Koupelna byla bezvadně čistá, s fénem, ručníky, šamponem a kondicionérem z hotelu. Stejně si vždycky beru vlastní. Vybalili jsme se a jeli do města a večer k moři. Moře jsme si užili a vrátili se na večeři. Po večeři jsme se šli do města porozhlédnout a užít si krajinu. Doporučuji hotel Dunav. Zábava byla také skvělá. Je blízko moře. Ubytovali jsme se přímo u moře a vzali si jen ručníky. Měli jsme na sobě plavky a já jsem měla zrovna na sobě pareo. Hodnotím to od 1 do 5, 5 s vykřičníkem. Moc se nám to líbilo.
Pobyt v hotelu Dunav mě mile překvapil. Po příjezdu jsme dostali náramky, kufry jsme si odložili do pokoje, šli na snídani a pak do města. Jakmile jsme věděli, kam jít – k moři nebo do restaurace – vrátili jsme se na večeři. Bylo to vynikající. I když mám střevní problémy, našel jsem si něco k jídlu. Po večeři jsme se posadili ve vstupní hale a dali si drink na oslavu naší dovolené. Klíče jsme dostali ve 14:00 a jeli výtahem. Pokoj byl velmi příjemným překvapením. Dvě oddělené postele a přistýlka. Byla tam skříň, stůl a stolička. Koupelna byla bezvadně čistá, s fénem, ručníky, šamponem a kondicionérem z hotelu. Stejně si vždycky beru vlastní. Vybalili jsme se a jeli do města a večer k moři. Moře jsme si užili a vrátili se na večeři. Po večeři jsme se šli do města porozhlédnout a užít si krajinu. Doporučuji hotel Dunav. Zábava byla také skvělá. Je blízko moře. Ubytovali jsme se přímo u moře a vzali si jen ručníky. Měli jsme na sobě plavky a já jsem měla zrovna na sobě pareo. Hodnotím to od 1 do 5, 5 s vykřičníkem. Moc se nám to líbilo.
Můžete se na pláž dostat zkratkou nebo se projít městem. Bylo to blízko a příjemné na procházku. Čisté, bez těch slunečníků a zástěn. Bylo to fajn.
StravaJídla byla vynikající. Dokonce bych řekla, že jsme nevyzkoušeli všechno. Takže si tam opravdu vychutnají jídlo jak dospělí, tak i děti. Dezerty a zmrzlina byly vynikající. Šel bych tam znovu. Chutělo mi to.
UbytovaniePokoj nás překvapil. Byl čistý, ručníky se měnily denně. Pokoj byl velký a čistý. Koupelna byla bezvadná. Nic nám nechybělo.
SlužbyBylo moc hezké, že se ručníky měnily a pokoj se uklízel denně. Dámy se usmívaly a ochotně si povídaly a pomáhaly. Je jasné, že když vidíte někoho, kdo se usmívá, úsměv oplatíte.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)





















