Invia sleduje Vaše správanie na webe, vykonáva personalizáciu obsahu a zobrazuje Vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo "Rozumiem" alebo kamkoľvek mimo tohto oznámenia bez zmeny nastavenia vnímame ako udelenie súhlasu s využívaním cookies a odovzdaním údajov o Vašom správaní na webe reklamným a sociálnym sieťam pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu, cookies a odovzdávanie môžete kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia. Zistiť viac informácií o ochrane súkromia.

Rozumiem

Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Dovolenka Moskva – zájazdy a sprievodca

Objavte krajinu cárov, baňatých pravoslávnych kostolov, slávnych románopiscov a romantických ľadových jazier v hlbokých lesoch. Ponuka pamiatok a duchovného bohatstva Ruska vás určite osloví. Za návštevu stojí nielen hlavné mesto Moskva s Kremľom, ale aj Petrohrad a jeho Zimný palác alebo Jekaterinburg so slávnym domom Sevasťanova.

Prečo vybrať Moskva

Moskva

V historickom centre stojí Kremeľ, ktorý je s Červeným námestím na zozname UNESCO.

Počasie tento mesiac: Teplota vzduchu: 16 °C Teplota vody: 5 °C

Doba letu z Bratislavy: 04:45

zájazdy od 424 EUR

Moskva - najlepšie hotely v destinácii

Zobraziť ďalšie hotely

Ako vybrať ideálny hotel?

Cestovanie do Ruska predstavuje skvelú príležitosť zoznámiť sa s bohatou históriou a kultúrou najrozľahlejšej krajiny sveta. Rusko pokrýva jedenásť časových pásem a dva kontinenty. Je to ríša pozoruhodnej krásy a rozmanitosti s množstvom riek, lesov a vysokých hôr. Najväčší záujem vzbudzujú u turistov tunajšie katedrály, paláce, námestia, múzeá, rozkvitnuté záhrady a malebné parky.

Mapa Ruska

Mapa Ruska Zobrazit' na mape

Počasie v Rusku

Ohromné Rusko ovplyvňujú mnohé klimatické pásy. Najdrsnejšie podmienky panujú na ázijskej strane, kde je nehostinná príroda. Väčšina územia leží v miernom klimatickom páse. Zima v Rusku býva vskutku mrazivá, teploty padajú v oblasti Sibíri a stepí až pod -62 °C. Celé Rusko naviac pokrýva súvislá vrstva snehu. Priemerné januárové teploty v krajine činia -19 °C, júlové 16 °C.

Získajte inšpiráciu na našom blogu