Invia sleduje Vaše správanie na webe, vykonáva personalizáciu obsahu a zobrazuje Vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo "Rozumiem" alebo kamkoľvek mimo tohto oznámenia bez zmeny nastavenia vnímame ako udelenie súhlasu s využívaním cookies a odovzdaním údajov o Vašom správaní na webe reklamným a sociálnym sieťam pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu, cookies a odovzdávanie môžete kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia. Zistiť viac informácií o ochrane súkromia.

Rozumiem

Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Dovolenka Jamajka – zájazdy a sprievodca

Karibská perla Jamajka vzbudzuje úžas priezračnými zátokami, bielymi pieskovými plážami, korálovými útesmi s mnohými druhmi rýb aj hlbokými údoliami na východe. Život sa tu nesie v rytme reggae, ktoré preslávil Bob Marley majúci múzeum v hlavnom meste Kingston. Z ďalších miest stojí za návštevu napr. Falmouth, Spanish Town či Montego Bay.

Aká lokalita by sa vám najviac páčila?

Montego Bay

Mesto s medzinárodným letiskom, tyrkysovým morom a prekrásnymi dlhými plážami.

Počasie tento mesiac : Teplota vzduchu: 30 °C Teplota vody: 28 °C

zájazdy od 1 870 EUR

Negril

Letovisko na západnom výbežku ostrova s nádhernou bielo plážou pozdĺž pobrežia.

Počasie tento mesiac : Teplota vzduchu: 30 °C Teplota vody: 28 °C

zájazdy od 1 410 EUR

Ocho Rios

Mesto blízko miesta, kde pristal Krištof Kolumbus, láka na vodné športy.

Počasie tento mesiac : Teplota vzduchu: 30 °C Teplota vody: 28 °C

zájazdy od 1 609 EUR

Oracabessa

Oblasť s rybárskymi dedinkami, pieskovými dunami a mnohými možnosťami ku kúpaniu.

Počasie tento mesiac : Teplota vzduchu: 30 °C Teplota vody: 28 °C

Najlepšie hodnotené hotely na Jamajke

Zobraziť ďalšie hotely

Ako vybrať ideálny hotel?

Krása jamajskej prírody umocnená exotickým karibským prostredím priťahuje turistov z celého sveta. Nádherné pláže, svetoznámy rum a typické rytmy reggae k malebnému ostrovu neodmysliteľne patria. Okrem potuliek po plantážach, rybárčenia a plachtenia ponúka Jamajka aj golf, rafting a kúpanie v minerálnych prameňoch. Č už si vyberiete dovolenku last minute či plavbu Karibikom, získate jedinečný zážitok.

Mapa Jamajky

Mapa Jamajky Zobrazit' na mape

Počasie na Jamajke

Jamajka leží v tropickom podnebnom pásme a jej návštevu si možno dopriať v akomkoľvek ročnom období, aj keď od decembra do apríla býva počasie najpríjemnejšie. Teploty sa vtedy pohybujú okolo 28 °C a zrážky bývajú minimálne. Od mája do novembra je naopak obdobie dažďov. V lete dosahujú teploty vcelku vysoké hodnoty, priemerne okolo 32 °C. More má od júla do novembra až 29 °C.

Získajte inšpiráciu na našom blogu