Invia sleduje Vaše správanie na webe, vykonáva personalizáciu obsahu a zobrazuje Vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo "Rozumiem" alebo kamkoľvek mimo tohto oznámenia bez zmeny nastavenia vnímame ako udelenie súhlasu s využívaním cookies a odovzdaním údajov o Vašom správaní na webe reklamným a sociálnym sieťam pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu, cookies a odovzdávanie môžete kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia. Zistiť viac informácií o ochrane súkromia.

Rozumiem

Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

First Minute Malta

Malta ponúka okrem stabilne pekného počasia a priezračnej vody aj historické zaujímavosti, napr. akvadukty a kúpele z rímskych dôb. Bohatá fauna aj flóra, modrou vlajkou ovenčená pláž Golden Bay, vzrušujúce nočné podniky, to všetko sú dobré dôvody k objednaniu first minute zájazdu na Maltu. Podívajte sa trebárs do Marfy, Melliehy či Sliemy.

Najlepšie hodnotené hotely na Malte

Zobraziť ďalšie hotely

Aká lokalita by sa vám najviac páčila?

Marfa

Populárne letovisko s náhornou plošinou ako stvorenou pre pešiu turistiku.

Počasie tento mesiac : Teplota vzduchu: 29 °C Teplota vody: 22 °C

zájazdy od 809 EUR

Mellieha

Leží pri zálive s najväčšou pieskovou plážou na severozápadnom okraji ostrova.

Počasie tento mesiac : Teplota vzduchu: 29 °C Teplota vody: 22 °C

zájazdy od 193 EUR

Cirkewwa

Na konci tichého zálivu je prístav, z ktorého vyplávajú trajekty na Gozo.

Počasie tento mesiac : Teplota vzduchu: 29 °C Teplota vody: 22 °C

zájazdy od 193 EUR

Zobraziť ďalšie destinácie

Ako vybrať ideálny hotel?

Ostrov Malta má skvelé podmienky pre vodné športy. Najrozšírenejšie je tu pochopiteľne samotné plávanie, ktoré si užijú rodiny s deťmi aj vyznávači adrenalínu. Veľkým spestrením je častý výskyt delfínov, morských koníkov a ďalších živočíchov. Objavte je všetky vďaka včasnej rezervácii first minute zájazdu na Maltu.

Mapa Malty

Mapa Malty Zobrazit' na mape

Počasie na Malte

Ak hľadáte istotu slnka a príjemného teplého počasia, vypravte sa na Maltu. Je to ideálne miesto k odpočinku od melancholického a studeného podnebia severu Európy. Aj v ľadovom februári si tu môžete vychutnať kúzlo vyhrievaných hotelových bazénov. Ostrov je však najkrajší, keď kvitne a zelená sa.

Zobraziť počasie pre všetky oblasti

Získajte inšpiráciu na našom blogu