La Romana

La Romana - Najlepšie hodnotené hotely

Catalonia Royal La Romana

Dominikánska republika, La Romana, La Romana

Hodnotenie 4,8 / 5

od 2 218 za os.

Dreams Dominicus La Romana

Dominikánska republika, La Romana, La Romana

Hodnotenie 4,5 / 5

od 1 592 za os.

Casa De Campo Hotel

Casa De Campo Hotel

Hodnotenie: 5/5

Dominikánska republika, La Romana, La Romana

od 2 533 za os.

La Romana - Najpredávanejšie hotely

Catalonia Royal La Romana

Dominikánska republika, La Romana, La Romana

Hodnotenie 4,8 / 5

od 1 319 za os.

Dreams Dominicus La Romana

Dominikánska republika, La Romana, La Romana

Hodnotenie 4,5 / 5

od 1 064 za os.

Casa De Campo Hotel -25%

Casa De Campo Hotel

Hodnotenie: 5/5

Dominikánska republika, La Romana, La Romana

od 2 251 za os.

La Romana – hotely s najlepšími recenziami

JIŘÍ FILIP

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia (Invia.cz) Dátum pobytu: Jún 2026 Napísané Júl 2026

Catalonia Royal La Romana Hodnotenie: 5/5

Dovolená super , spousta zábavy a za 14 dní přes den nepršelo ani jednou (občas v noci lehce sprchne)

Dovolená super , spousta zábavy a za 14 dní přes den nepršelo ani jednou (občas v noci lehce sprchne)

Strava 5,0 / 5

Ubytovanie 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Pláž krásná písčitá udržovaná má certifikaci pod modrou vlajkou Blue Flag 2025.2026 ,vstup do moře je písčitý žádné kameny

Strava

Strava formou bufetu - jídlo super, široký výběr a ze sladkosti zákusky a zmrzlina

Ubytovanie

Pokoj čistý, upravený, klimatizace, na pokoji mají přímo USB porty na dobíjení telefonu (super), na pokoji je TV a mnoho pořadů

Služby

Denně doplňován minibar v lednici Pivo- President ,nealko Sprite, Coca Cola a ze sladkostí Oreo sušenky arašídy

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)

Marcela Truskavcová

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia (Invia.cz) Dátum pobytu: Február 2023 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi  Napísané Február 2023

Dreams La Romana Resort & Spa Hodnotenie: 5/5

tato dovolena byla ta nejuzasnejsi????????????urcite se vrátíme ,vše bylo naprosto uzásne????❤️

tato dovolena byla ta nejuzasnejsi????????????urcite se vrátíme ,vše bylo naprosto uzásne????❤️

Strava 5,0 / 5

Ubytovanie 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

nádherná,čistá ,proste luxusni????☀️????????

Strava

luxusni????

Ubytovanie

služby co se týče ubytování uzasne jedním slovem ????nikde jsem se nesetkala s lepším????,vsude cisto a poradek

Služby

neskutečné????

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (1) (1)

La Romana – Viac recenzií ubytovania

La Romana - Posledné predané hotely

Dreams Dominicus La Romana

Dominikánska republika, La Romana, La Romana

Hodnotenie 4,5 / 5

od 1 064 za os.

Catalonia Royal La Romana

Dominikánska republika, La Romana, La Romana

Hodnotenie 4,8 / 5

od 1 319 za os.

Casa De Campo Hotel -25%

Casa De Campo Hotel

Hodnotenie: 5/5

Dominikánska republika, La Romana, La Romana

od 2 251 za os.

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0490

Mapa

Najlepší čas na dovolenku

  • Najlepší
  • Dobrý
  • Nízka sezóna
  1. Január: Najlepší
  2. Február: Najlepší
  3. Marec: Najlepší
  4. Apríl: Nízka sezóna
  5. Máj: Nízka sezóna
  6. Jún: Nízka sezóna
  7. Júl: Nízka sezóna
  8. August: Nízka sezóna
  9. September: Nízka sezóna
  10. Október: Nízka sezóna
  11. November: Najlepší
  12. December: Najlepší

Cestovateľský magazín