Atlas

Austrália a Oceánia - Terra Incognita (Krajina neznáma), ako ju nazvali prví objavitelia, je kontinent ležiaci na južnej pologuli medzi Indickým a Tichým oceánom. Väčšina z Vás si pod názvom tejto krajiny vybaví operu v Sydney, horu Ayers Rock a klokana. Tieto populárne obrázky však ďaleko zaostávajú za prírodným bohatstvom, kultúrnou pestrosťou a nespútanými krásami tejto krajiny. Austrália Vám je schopná ponúknuť množstvo cestovateľských zážitkov od napínavého potápania na koralových útesoch až po kozmopolitné Sydney a najkrajšie pláže sveta. Tá pravá Austrália začína práve tam, kde mestá končia.

Skúste sa vydať do buše, uvidieť nedozierne modré nebo, červený prach a spoznať lakonickú povahu miestnych Aussies. Listnaté dažďové pralesy a púštne národné parky či snáď jednu z najkrajších viktoriánskych architektúr, nepreberné množstvo chutných špecialít národných kuchýň a austrálskych vín? To všetko čaká len na Vás. V širšom zmysle je Austrália braná ako súčasť Oceánie a v tomto zmysle je Oceánia tiež niekedy chápaná ako kontinent.

Potrebujete poradiť?

Po-Ne 7-22 hod +421 2 2064 8220

Ochrana Vášho súkromia

Invia sleduje Vaše správanie na webe, vykonáva personalizáciu obsahu a zobrazuje Vám relevantné ponuky a produkty.

Kliknutím na tlačidlo "Rozumiem" alebo kamkoľvek mimo tohto oznámenia bez zmeny nastavenia vnímame ako udelenie súhlasu s využívaním cookies a odovzdaním údajov o Vašom správaní na webe reklamným a sociálnym sieťam pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch.

Personalizáciu, cookies a odovzdávanie môžete kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia. Zistiť viac informácií o ochrane súkromia.

Rozumiem