Thajsko - Khao Lak Thajsko

 • Doprava letecky

  10:00 h

 • Popis

  Brehy letoviska Khao Lak pokrývajú snehobiele pláže a omýva ich priezračne čistá voda Andamanského mora. Khao Lak leží asi 65 km severne od Phuketu. Na pobreží nájdete biele vápencové skaly, vodopády neporušenú džunglu a rybárske dedinky.

  Khao Lak je najvhodnejším thajským letoviskom pre ničím nerušenú dovolenku a absolútne dokonalú relaxáciu. Pláže, ktoré letovisko obklopuje, sú dlhé desiatky kilometrov a takmer ľudoprázdne. Pobrežie má výhodnú polohu a ponúka mnoho dosiaľ neobjavených krás. Veľkým lákadlom pre turistov sú miestne národné parky Lam Ru a Khao Sok plné exotiky. Ich územie pokrývajú monzúnové pralesy a strmé útesy, nad ktorými sa týčia hory až do výšky 1000 m. Môžete tu zazrieť mimo iného aj najväčšiu rastlinu na svete refléziu, nosorožca, slony, gibony, medvede či tygry.

Najnovšie recenzie Thajsko - Khao Lak

Celkom: 10 Tento hotelový komplex by sme doporučili hlavne turistom,ktorí nevyhľadávajú rušný nočný život, ale kľudný pobyt v súlade s prírodou a...

 • 10 Ubytovanie
 • 10 Strava
 • 10 Okolie
 • 10 Cena

Celkové zhrnutie
Tento hotelový komplex by sme doporučili hlavne turistom,ktorí nevyhľadávajú rušný nočný život, ale kľudný pobyt v súlade s prírodou a milým a ústretovým personálom, taktiež so športovým využitím napr. tenis.

Prechádzky popri mori mimo areálu sú zaujímavé , pláže nie sú preľudnené, ojedinelé sa tu nachádzajú malé pohostinné zariadenia s možnosťou osviežiť sa napríklad vychladeným kokosovým orechom... Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Ubytovanie bolo veľmi pekné, situované do pôvodnej prírody - teda džungle, ale o ktorú sa dôkladne starali. Bolo tu množstvo jazierok, aj bazénov a bazénikov, taktiež množstvo zvierat a vtákov, ale tieto živočíchy nenarúšali pokoj a po večeroch vytvárali nádhernú zvukovú kulisu. V areáli nebolo treba používať slnečníky, stromy vytvárali tieň až po hranicu pláže.

Strava
Spočiatku sme sa obávali, že tam nie sú reštaurácie " a la carte ". Potom sme pochopili, že takmer každý obed a večera bola vlastne a la carte a pripravovali nám ju s ochotou a aj podľa vlastných požiadavok. Jediná pripomienka bola tá, že v raňajkovej ponuke ovocia mohla byť väčšia pestrosť ovocia, ostatná raňajková ponuka bola bez pripomienok.

Služby hotela
Personál bol veľmi ochotní a milí, tak ako v rámci obsluhy v reštauráciách, tak aj v čistote izieb a celého areálu.

Pláž
Piesková pláž sa nachádzala hneď vedľa príjemne zatrávnenej plochy, pláž bola udržiavaná a more bolo teplé, pozvoľna klesajúce a čisté.

Jozef Babuliak, 05.04.2022, Dátum pobytu: 3.3. - 15.3.2022
Oblasť: Thajsko Thajsko, Khao Lak, Hotel: Khao Lak Merlin Beach Resort

Bola táto recenzia užitočná? Áno (0) Nie (0)

16 fotografií

Celkom: 10 Naprosto skvělá dovolená. I přes složitá covidová opatření proběhlo vše podle plánu a dovolenou jsme si velice užili.

 • 10 Ubytovanie
 • 10 Strava
 • 10 Okolie
 • 10 Cena

Celkové zhrnutie
Naprosto skvělá dovolená. I přes složitá covidová opatření proběhlo vše podle plánu a dovolenou jsme si velice užili. Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Pokoj krásný, čistý, klimatizovaný, se vstupem přímo do bazénu. Postel obrovská. Každý den bylo uklizeno a zapálená aroma lampa.

Strava
All inclusive strava na hotelu probíhala formou bohaté bufetové snídaně. Obědy a večeře v restauraci objednáním a la carte. Výborná jídla, široký výběr, skvělý servis.

Služby hotela
Vše perfektní, personál nám pomohl úplně se vším na co jsme si jen vzpomněli. Ochotný, usměvavý a přátelský. Masáže bezvadné

Pláž
Hned u hotelu. Čistá, se zákazem kouření, což bylo skvělé. Písčitá s pozvolným vstupem do vody. Voda teplá, teplejší než v bazénu. Lidí bylo málo, což bylo zřejmě způsobeno přísným režimem vstupu do Thajska kvůli koronaviru.

Lenka Richtrová, 24.12.2021, Dátum pobytu: 10.12. - 21.12.2021
Oblasť: Thajsko Thajsko, Khao Lak, Hotel: The Haven

Bola táto recenzia užitočná? Áno (1) Nie (0)

Celkom: 8 Dovolená na Khao Laku a v resortu Bhandari Resort & Spa byla vydařená. Velmi klidný ostrov s hezkými plážemi, minimum turistů, teplé...

 • 9 Ubytovanie
 • 7 Strava
 • 8 Okolie
 • 7 Cena

Celkové zhrnutie
Dovolená na Khao Laku a v resortu Bhandari Resort & Spa byla vydařená. Velmi klidný ostrov s hezkými plážemi, minimum turistů, teplé a klidné moře, bez velkých odlivů. Fajn a milí a přátelští lidé, včetně personálu. Sem se chci určitě ještě vrátit. Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Ubytování v bungalovu Thai style je moc fajn. Velký pokoj o 50m, venkovní vana a sprcha, krásná terasa, výhled do zahrady. Určitě bych opět zvolila tuto volbu.

Strava
Strava byla fajn. Snídaně se opakovaly každý den, ale to bývá normální na těchto resortech. Na oběd výběr y mnoha jídel a totéž na večeři. 3x v týdnu tématický večer - BBQ párty, Thajský večer.

Služby hotela
Služby velice dobré. denně uklizeno a vše doplněno. Personál milý a vlídný.

Pláž
Pláž čistá a klidná, nemohu nic vytknout.

Iva Voříšková, 09.03.2020, Dátum pobytu: 20.2. - 6.3.2020
Oblasť: Thajsko Thajsko, Khao Lak, Hotel: Bhandari Resort and Spa

Bola táto recenzia užitočná? Áno (2) Nie (0)

Celkom: 10 Pěkná dovolená

 • 10 Ubytovanie
 • 10 Strava
 • 10 Okolie
 • 10 Cena

Celkové zhrnutie
Pěkná dovolená Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Dobré

Strava
Výborná

Služby hotela
Dobré

Pláž
Hezká

Miroslav Šraga, 04.03.2020, Dátum pobytu: 14.2. - 28.2.2020
Oblasť: Thajsko Thajsko, Khao Lak, Hotel: Khao Lak Laguna Resort

Bola táto recenzia užitočná? Áno (1) Nie (0)

Všetky recenzie Thajsko - Khao Lak