В загальному все добре, готель знаходиться практично біля пляжу. Готель чистий, персонал дуже хороший! Є аніматор для діток, котра гралася з дітьми як на пляжі кожного ранку так і біля басейну кожного вечора.
PlážПляж чистий, біля готелю в 20 метрів, нам входили 2 лежаки та 1 парасоля. Дають номерок де ніхто з інших не сяде на твоє місце та не візьме твої речі, що значно полегшує похід на море, не потрібно тягати сумку з рушниками та надувними кругами, все залишається на пляжі і ніхто нічого не забере. Це просто супер!!!!
StravaМи мали повний пансіон, сніданок досить одноманітний але обід та вечеря супер! Багато страв на вибір!
UbytovanieНомер в готелі в загальному хороший, є балкон, сушилка для одягу. Не має холодильника, але ви можете домовитися на адміністрації щоб вам поставили напої чи їжу в холодильник в холі.
SlužbyПерсонал готелю на високому рівні, стараються допомогти з всім. Прибирання кожного дня, рушники змінювали кожен день а постільну білизну через день! Сам готель та територія чиста.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate