Ole Galeon Hodnotenie: 4/5 Španielsko, Ibiza, Port de Sant Miquel
Józef P.
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2023
Hotel je starý, izolovaný a pro mě nepřátelský
Hotel je starý, izolovaný a pro mě nepřátelský
Malé, špinavé, lehátka špinavá a drahá.
StravaMonotónnost, ale dalo se to přežít. jídelna byla špinavá, židle a stoly byly lepkavé a ušpiněné, obsluha házela zbytky jídla na podlahu a nevkusně upozorňovala na použití nápojů u večeře s polopenzí.
UbytovanieBohužel balkon byl neustále zaplavován vodou z horních pater, mravenci pobíhali 24 hodin denně, sousedé kouřili na balkonech páchnoucí cigarety, děti nám na balkon shora házely odpadky.
Službypracovití uklízeči z chátrajících místností, všudypřítomného dusna, nedostatečného větrání místností a chodeb nic nedostanou
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2023
Dovolená pro nás byla skvělá hlavně okolím hotelu. Na druhé straně ostrova od letiště, byl zde klid. Z hotelu nádherný vyhled na moře.Kousek od hotelu půjčovna aut/skútrů a malé obchody. Bohužel služby hotelu byly horší. V cestovce tuším uváděli, že vedle hotelu jsou schody na pláž. Schody jsou zavřené už dlouho co jsme zjistili. Jinak jezdí shuttle bus.
Dovolená pro nás byla skvělá hlavně okolím hotelu. Na druhé straně ostrova od letiště, byl zde klid. Z hotelu nádherný vyhled na moře.Kousek od hotelu půjčovna aut/skútrů a malé obchody. Bohužel služby hotelu byly horší. V cestovce tuším uváděli, že vedle hotelu jsou schody na pláž. Schody jsou zavřené už dlouho co jsme zjistili. Jinak jezdí shuttle bus.
Pláž byla pěkná. Cestovka slibovala schody, které jsou už dlouho zavřené. Chůzi cca 10min příjemná prochazka. Zpátky velký kopec, Alw je možnost shuttle busu. Lehátka a sluwncnik za poplatek. Voda průzračná, krásná.
StravaNa polopenzi jsme mohli pít jen vodu! Žádné jiné nealko nápoje. V jiných hotelech byly nealko nápoje na polopenzi v ceně. Nebo možnost vzít si pet láhev vody. Tady nelze.
UbytovaniePokoj byl pěkný. Trochu nás zaskocilo, že neobsahoval lednici ani rychlovarnou konvici.
SlužbyPersonal byl milý, usměvavý, vstřícný.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate




