Invisa Club Cala Blanca (Playa Figueral) Hodnotenie: 3/5 Španielsko, Ibiza, Playa Figueral
Eva M.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2024
Krásná lokalita, dostatečně velká pláž, dostatek parkovacích míst v okolí hotelu.
Krásná lokalita, dostatečně velká pláž, dostatek parkovacích míst v okolí hotelu.
Velká, přímo u hotelu.
StravaPestrý výběr jídel, mezinárodní kuchyně.
UbytovanieVýborné, prostorný pokoj s balkonem.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Lenka Č.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2023 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Naozaj pre ľudí, ktorí chcú mať od všetkého pokoj. Ideálny pre maličké deti a dôchodcov, pre tých čo chcú skoro spať a potrebujú ticho. Chceli sme o desiatej večer niečo kúpiť, čo nie je nikde problém, ale tam bol. Jeden malý obchod s potravinami a jeden so suvenírmi, jedna talianska reštaurácia ( tá bola dobrá) a jedna s neurčitými otváracími hodinami, videli sme ju otvorenú raz. Určite by viac vyhovovala 10 km južnejšie Santa Eulália, tam už človek nadobudne pocit, že je na dovolenke. Treba si požičať auto, alebo platiť taxi. Už by som sa tam nevrátila.
Naozaj pre ľudí, ktorí chcú mať od všetkého pokoj. Ideálny pre maličké deti a dôchodcov, pre tých čo chcú skoro spať a potrebujú ticho. Chceli sme o desiatej večer niečo kúpiť, čo nie je nikde problém, ale tam bol. Jeden malý obchod s potravinami a jeden so suvenírmi, jedna talianska reštaurácia ( tá bola dobrá) a jedna s neurčitými otváracími hodinami, videli sme ju otvorenú raz. Určite by viac vyhovovala 10 km južnejšie Santa Eulália, tam už človek nadobudne pocit, že je na dovolenke. Treba si požičať auto, alebo platiť taxi. Už by som sa tam nevrátila.
V čase našej návštevy bolo zlé počasie, kúpať sa nedalo, na pláži boli nánosy naplavených rias. Nemala som pocit nejakej špeciálnej údržby.
StravaStrava bola vynikajúca a rozmanitá, to je jediné plus. Všade málo soli, ale to nevidím ako problém.
UbytovanieUbytovanie bolo v pohode, tak ako na fotke, moderné a čisté. Mohli by občas vyčistiť sušiaky na balkóne, ale nič vážne. Postele čisté. Čo nás zaskočilo, bol vybiehajúci potkan z hotela. My sme boli ubytovaní v K-čku. Sú tam ale objekty, ktoré pamätajú staršie časy bez výraznej rekonštrukcie.
SlužbyZabudla som do batožiny zabaliť manželove dvoje kraťasy, písali sme hneď do hotela, ani sa neozvali. Hotel by mohol mať nejaký vlastný market, otvorený tak ako recepciu, čo je tiež v letoviskách bežné.
od 658 € za os.




