Byli jsme mile překvapeni, jak příjemně hotel působí. Architektonicky je řešený tak, aby všechny pokoje byly k moři. Někteří zaměstnanci nemluví anglicky, což ale nebyl velký problém (umím základy španělštiny, případně to jistí ruce a nohy či přivolání zaměstnanci, kteří anglicky mluví). Dále jsme ocenili, že v hotelu bylo jen málo děti (celkově asi jen 5 miminek) Až na některé dílčí detaily předčilo ubytování očekávání.
PlážOd pondělí do pátku je pláž málo naplněna, o víkendu na ni bylo dost lidí, ale pořád to nebyl problém. Moře je čisté (maximálně občas naplavené větvičky). Pláž prochází prodejci různého zboží, ale stačí říct, že nemáte zájem a odejdou. Na pláži je sprcha, i sprcha na nohy. Co se týče promenády, je po celém pobřeží, ale doporučuji jít dál ve směru pláže Belemadena, kde je více obchůdků.
StravaMěli jsme allinclusive. Vybírat můžete z lokálních jídel (paella, ryby, občas mořské plody, churros, gazpacho, salmorejo,...), ale nají se i člověk, který má rád jinou kuchyni. Velký výběr dezertů. V rámci stravy a pohostinství jsme měli problém jen se dvěma věcma - ovoce dostupné při jídle bylo jen jablko, banán, občas kiwi, nektarinka nebo hruška, žádné další. Další věcí bylo to, že od 23 h museli i hosté allinclusive platit, byť vodu (musím říct, že jsme se hotelu ohledně pití v allinclusive dost vyplatili - za celou dobu jsme si dali jedno kafe, skleničku Coca coly a jeden nealko koktejl).
Pro allinclusive hosty platí rozpis:
snídaně myslím od 7 nebo půl 8, oběd od 13, večeře od 19. Mezi snídaní a obědem a obědem a večeří je k dispozici snack.
Allinclusive hosté dostanou pásek, což je trošku problém pro opalování, ale asi nejde řešit lépe :-)
V okolí hotelu je dost podniků, kde se dá případně najíst, jen bacha na ceny u některé z nich (na inzertní tabuli před vchodem 2 volská oka, hranolky a hrst salátu za 25 €...)
UbytovanieVelice čisté, každý den úklid, bonusem je láhev vody zdarma na pokoji.
SlužbyPerfektní animátoři, každý den večer jiná společenská akce od 21:30. Přes den od 11 probíhá možnost lukostřelby, od 12 Aquagym, další aktivity od 13, 14, 15 h (možná i 16 h, to si nejsem jistá).
Bazénová část skvělá - vizuálně krásné, dostatek lehátek, čistota, plavčík, klid.
Gym-byli jsme se v něm jen podívat, reálně pak nevyšel čas. Ale je naprosto dostačující - aerobní stroje, jednoručky činky, lavice, žebřiny.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate