S hotelem jsme byli spokojeni, ale využívali jsme ho pouze na spaní a snídani a kromě toho jsme tam moc času nestrávili. Zařízení je staré, pokoje jsou velmi jednoduché, bez většího vybavení. Pokud někdo potřebuje základnu, doporučuji, pokud někdo raději tráví více času v hotelu, hledal bych něco jiného.
PlážPláž je skvělá, stačí přejít ulici a jste na velmi dlouhé, pěkné, písečné pláži. Existuje mnoho míst, kde si můžete pronajmout lehátka s matracemi (7 € na osobu/den) nebo spoustu místa, kde se můžete rozložit s věcmi, pokud nechcete platit.
StravaSnídali jsme v hotelu. Výběr není největší, ale pro nás dostačující. Bylo to chutné a se snídaní jsme byli spokojeni. Zvláštní je jen to, že na recepci vás žádají, abyste si vybrali čas snídaně. Snídaně jsou podávány formou švédských stolů od 7 do 10 nebo 11. Do kteréhokoliv hotelu můžete přijít kdykoliv v tuto dobu, zde však musíte jít např. 7-8:30, 8:30-10 , atd. Někdy jsme potřebovali přijít v jinou dobu, hodiny, nikdo nedělal problém, vlastně nevím, proč tam všechny ty záznamy byly.
UbytovaniePokoj byl docela jednoduchý, chyběly mu některé věci, které jsem měl obvykle v hotelech - balkon, malá lednička, trezor. Největší nevýhodou byla klimatizace - starý typ, s omezenými možnostmi nastavení a dost hlasitá. Když jsme to nastavovali na noc, bylo to trochu moc studené, ale nemohli jsme nastavit teplotu, protože se to celé už vypínalo.
SlužbyHotel má malý bazén, lehátka kolem bazénu a terasu s lehátky. Celkově jsme tam moc času nestrávili, z terasy je pěkný výhled na pláž, ale nejsou zde slunečníky - pokud jsme tam přes den, jsme celou dobu na plném slunci (u nás jsou malé obličejové štíty lehátka). Terasa by byla ideální na večerní ležení s knížkou a drinkem na lehátku, ale bohužel bazén a terasa jsou k dispozici pouze od 10 do 20 hod. V místě je kavárna, ale kromě jedné kávy, jeho služeb jsme nevyužili. Hotelová restaurace byla většinu dní zavřená.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate