Dovolená byla moc fajn, cestovali jsme s roční dcerou.
PlážPláž byla písčitá, přístup i s kočárkem perfektní. Vstup do moře pozvolný prvních pár metrů a pak prudší. Během našeho pobytu (konec září) byly celkem velké vlny, takže do more jsme si s ročním dítětem netroufli. I tak jsme si pobyt na pláži užili.
StravaStrava byla dobrá, pestrá, hodně zeleniny a vždy několik mas a ryba. Trochu jídelnový styl, nečekejte chutě jako z restaurace. Vyloženě špatné byla káva a džus a alkoholické napoje, sladké nic moc. K dispozici vždy meloun a jiné ovoce. Po třech dnech už jsme měli chuť jíst jinde, ale byli jsme rádi, že strava byla zajištěna.
UbytovanieHotel byl příjemný, čistý, trochu nás rušil animační program (hlasitá hudba). Kdyz se v noci nevyspíte, není úplně možné se kdykoli přes den dospat. Obsluha v hotelu byla celkově velmi milá. Večer po příjezdu nás rušili hosté hotelové restaurace, která byla hned naproti našemu oknu. Další večery už byla restaurace tišší.
SlužbySlužby jsme nevyužívali
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate