Pohodová dovolená, dle našich představ, blízkost, kvalita sjezdovek, vhodné pro děti (již lyžaře), vyplatí se kdykoli odejít a zase se vrátit ze sjezdovky do apartmánu - oběd, odpočinek, hlavně pro děti. Veškeré informace od CK v pořádku vše bylo jak nám bylo dopředu zděleno
Stravabez stravy - vlastní
UbytovanieBylo nás celkem 6 dospělých a 4 děti, ubytování jsme měli ve dvou apartmánech. Jeden 2+2, druhý 4+2. Nevím zda to byla náhoda, nebo to byl záměr, ale měli jsme apartmány vedle sebe což jsme velmi ocenili, hlavně děti. Apartmány slušně vybavené, čisté, sociální zařízení skvělé (prostorné), balkon a terasa u každého pokoje. pokoje situovány od silnice v noci absolutní klid
SlužbyMožnost zakoupení permanentek na recepci.
Jedna připomínka, zdá se nám předražený poplatek za závěrečný úklid - 70 euro - .
Myslíme si, že každý slušný návštěvník opouští apartmány v rámci možností v pořádku.
ŠportSjezdovky velmi dobré, upravené, možnosti občerstvení. Pouze málo modrých sjezdovek pro děti.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate