Cooee Alpin Bad Kleinkirchheim Hodnotenie: 3/5
od 81 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 81 € za os.
od 230 € za os.
od 347 € za os.
od 278 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základě 3 hodnocení)
Pavel Jasek
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Co se týká ubytování a stravování, skvělé. Sjezdovky upravené, dostatek, ale jsou lepší a horší části. Navštívili jsme Thermal Romerbad. Pokud nejdete do saunového světa, tak čistě v bazénech není moc pestrá nabídka. Pouze jeden bazén se stejnou teplotou vevnitř a minimem zábavy, brouzdaliště pro děti, a bazén venku, kde je teplota vyšší, to je vše na vyhlášené termální bazény. Po necelé hodině jsme šli na ubytování.
Co se týká ubytování a stravování, skvělé. Sjezdovky upravené, dostatek, ale jsou lepší a horší části. Navštívili jsme Thermal Romerbad. Pokud nejdete do saunového světa, tak čistě v bazénech není moc pestrá nabídka. Pouze jeden bazén se stejnou teplotou vevnitř a minimem zábavy, brouzdaliště pro děti, a bazén venku, kde je teplota vyšší, to je vše na vyhlášené termální bazény. Po necelé hodině jsme šli na ubytování.
Strava naprosto dokonalá, hlavně večeře. U snídaně je třeba si říct o míchaná vajíčka, volské oko atd., není v ohřívačích jako bývá standart. Zjistili jsme až druhý den.
UbytovanieÚtulný a hezký hotel s rodinnou atmosférou, čistý, každý den úklid.
SlužbySlužby na jedničku, příjemný personál, naprosto bez závad.
ŠportSjezdovky jsou trochu náročnější, ale pro zdatné lyžaře ideální. Pro nás nejlepší část Nockalmbahn, široké sjezdovky, méně lidí. Co hodnotím špatně, je výpadek na víc jak půl dne celé této části, to jsem ještě za 10 let co jezdím do Rakouska a Itálie nezažil, tím pádem všude přelidněno. Prostě smůla.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Mirka K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Do tohoto hotelu už bych víckrát nejela
Do tohoto hotelu už bych víckrát nejela
Snídaně šly,ale když bylo na tácku poslední kolečko salámu,tác se nedoplňoval,takže jsme přišli a čekali jsme,než se jídlo doplnilo.Večeře ještě horší,porce mini,pro chlapa,který celý den lyžuje je to až směšné,po polívce jsme čekali 45 minut,než přinesli další jídlo,teda dětskou porci.Jídlo bylo z polotovarů,jen jednou tři malé kousky panenky. Ani jídlo neodpovídalo ceně,na svahu jsme se najedli mnohem lépe.
Ubytovaniepokoj vedle schodů, okno 30 cm nad zemí s výhledem do svahu,pod námi kuchyň,ze které hučel větrák,výhoda pouze poloha.Bylo mi řečeno,že nemusím doplácet pokoj s balkonem,že i tak budu určitě spokojená, tak to bohužel není pravda, možná kdyby ubytování bylo tak za poloviční cenu. V pokojích je slyšet každé slovo od sousedů,můžete jim klidně odpovídat,o zvucích v koupelně nemluvě.
Službybez komentáře
ŠportV této oblasti jsme byli už loni, takže sjezdovky známe, ty nemají chybu, tak jako myslím všude v Rakousku.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Pavel Jasek
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Co se týká ubytování a stravování, skvělé. Sjezdovky upravené, dostatek, ale jsou lepší a horší části. Navštívili jsme Thermal Romerbad. Pokud nejdete do saunového světa, tak čistě v bazénech není moc pestrá nabídka. Pouze jeden bazén se stejnou teplotou vevnitř a minimem zábavy, brouzdaliště pro děti, a bazén venku, kde je teplota vyšší, to je vše na vyhlášené termální bazény. Po necelé hodině jsme šli na ubytování.
Co se týká ubytování a stravování, skvělé. Sjezdovky upravené, dostatek, ale jsou lepší a horší části. Navštívili jsme Thermal Romerbad. Pokud nejdete do saunového světa, tak čistě v bazénech není moc pestrá nabídka. Pouze jeden bazén se stejnou teplotou vevnitř a minimem zábavy, brouzdaliště pro děti, a bazén venku, kde je teplota vyšší, to je vše na vyhlášené termální bazény. Po necelé hodině jsme šli na ubytování.
Strava naprosto dokonalá, hlavně večeře. U snídaně je třeba si říct o míchaná vajíčka, volské oko atd., není v ohřívačích jako bývá standart. Zjistili jsme až druhý den.
UbytovanieÚtulný a hezký hotel s rodinnou atmosférou, čistý, každý den úklid.
SlužbySlužby na jedničku, příjemný personál, naprosto bez závad.
ŠportSjezdovky jsou trochu náročnější, ale pro zdatné lyžaře ideální. Pro nás nejlepší část Nockalmbahn, široké sjezdovky, méně lidí. Co hodnotím špatně, je výpadek na víc jak půl dne celé této části, to jsem ještě za 10 let co jezdím do Rakouska a Itálie nezažil, tím pádem všude přelidněno. Prostě smůla.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Mirka K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Do tohoto hotelu už bych víckrát nejela
Do tohoto hotelu už bych víckrát nejela
Snídaně šly,ale když bylo na tácku poslední kolečko salámu,tác se nedoplňoval,takže jsme přišli a čekali jsme,než se jídlo doplnilo.Večeře ještě horší,porce mini,pro chlapa,který celý den lyžuje je to až směšné,po polívce jsme čekali 45 minut,než přinesli další jídlo,teda dětskou porci.Jídlo bylo z polotovarů,jen jednou tři malé kousky panenky. Ani jídlo neodpovídalo ceně,na svahu jsme se najedli mnohem lépe.
Ubytovaniepokoj vedle schodů, okno 30 cm nad zemí s výhledem do svahu,pod námi kuchyň,ze které hučel větrák,výhoda pouze poloha.Bylo mi řečeno,že nemusím doplácet pokoj s balkonem,že i tak budu určitě spokojená, tak to bohužel není pravda, možná kdyby ubytování bylo tak za poloviční cenu. V pokojích je slyšet každé slovo od sousedů,můžete jim klidně odpovídat,o zvucích v koupelně nemluvě.
Službybez komentáře
ŠportV této oblasti jsme byli už loni, takže sjezdovky známe, ty nemají chybu, tak jako myslím všude v Rakousku.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...