Edge By Rotana Sea Beach (Ex. Sea Beach Aqua) Hodnotenie: 4/5 Egypt, Sharm El Sheikh, Sharm El Sheikh
MAGDALENA D.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2026
Celkově byl zážitek velmi pozitivní – hotel i jídlo byly vynikající. Mám velmi negativní názor na egyptského rezidenta – byl hrubý, vnucoval si své plány, byl hrubý, snažil se vnutit si vlastní agendu a lhal.
Celkově byl zážitek velmi pozitivní – hotel i jídlo byly vynikající. Mám velmi negativní názor na egyptského rezidenta – byl hrubý, vnucoval si své plány, byl hrubý, snažil se vnutit si vlastní agendu a lhal.
Katarzyna K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2026
Upravené v súlade s Pravidlá
Hotel je celkově dobře vybavený, má skvělou infrastrukturu a potenciál, s pěkným bazénem a pláží. Jídlo je dobré, ale repetitivní. Bohužel je tu pár věcí, které by se daly zlepšit. Obsluha v některých barech byla často nepříjemná, nebo jeden den připravovali ledovou kávu a druhý den si účtovali příplatek, což byla v podstatě káva s ledem, ne umělecké dílo. Občerstvení bylo většinou vanilková zmrzlina a když zázračně podávali čokoládu, měli jen jednu krabici. Nic moc. Nejhorší dojem na mě ale udělal rezident... který byl od samého začátku velmi hrubý. Začal tím, že řekl, že pokud to neuděláme, z Egypta neodjedeme. Všichni jsme za ním přijeli, což byl očividný nesmysl. Během setkání také pronášel hrubé poznámky, dokonce řekl, že jsme si vybrali levný hotel, zatímco lidé v okolí platí stejně.
Hotel je celkově dobře vybavený, má skvělou infrastrukturu a potenciál, s pěkným bazénem a pláží. Jídlo je dobré, ale repetitivní. Bohužel je tu pár věcí, které by se daly zlepšit. Obsluha v některých barech byla často nepříjemná, nebo jeden den připravovali ledovou kávu a druhý den si účtovali příplatek, což byla v podstatě káva s ledem, ne umělecké dílo. Občerstvení bylo většinou vanilková zmrzlina a když zázračně podávali čokoládu, měli jen jednu krabici. Nic moc. Nejhorší dojem na mě ale udělal rezident... který byl od samého začátku velmi hrubý. Začal tím, že řekl, že pokud to neuděláme, z Egypta neodjedeme. Všichni jsme za ním přijeli, což byl očividný nesmysl. Během setkání také pronášel hrubé poznámky, dokonce řekl, že jsme si vybrali levný hotel, zatímco lidé v okolí platí stejně.
Pěkné, žádné stížnosti. Upraveno dle předpisů.
StravaJídlo bylo v pořádku, hlavně mořské plody, každý si našel něco dobrého. Obsluha servírek u stolů by se dala zlepšit a mohlo by se přidat více bílého vína, které chybělo.
UbytovaniePokoj byl v pořádku, nábytek byl trochu starý a koupelna byla stísněná, ale výhled byl pěkný.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate



































